4 / 5

Harley Benton SC-200BK Mini

Wysyłka spodziewana do dnia Środa, 17.04.
a
Jak ukulele barytonowe ;)
adik 07.12.2023
Chciałem ukulele elektryczne jak w temacie. Ale praktycznie niedostępne. A ta gitarka ma potrzebny mi rozmiar :D
To jest już trzeci Harley Benton jakiego kupiłem. Nie byłem zaskoczony tym co dostałem. Te gitary konsekwentnie wyglądają na prawdę dobrze. I kosztują nie wiele. I to koniec zalet ;)
Po zakupie takiego instrumentu trzeba do lutnika. I to jest normalne, że taka usługa będzie kosztować tyle co instrument. A jak się pokusimy o nową elektronikę to potroimy wartość. I wiecie co? Nadal mi się podoba ten układ, bo cena takiego instrumentu x3 i tak jest nie wielka. A po tych zabiegach instrument jest już bardzo spoko.
Nie piszę tego żeby marudzić. Ale może żeby przestrzec tych co kupują taki instrument dla dziecka. Bo to w końcu krutka menzura. W orginalnym stanie instrument skutecznie zniechęci dzieciaka do muzykowania.