Harley Benton TE-20MN BM Standard Series

Wysyłka spodziewana do dnia Czwartek, 18.04.
a
Bardzo dobra gitara w takiej cenie
adasko42 15.07.2023
Moja pierwsza gitara za moje pieniądze początkowo bałem się jej kupna lecz okazała się świetna, czas podczas którego grałem na niej wspominam świetnie, moja lekkość w graniu na niej jest cudna dzięki tej gitarze założyłem swój zespół i ją samą będą zawsze wspominał jaką tą pierwszą, najlepszą i nie zawodną.

5/5 for the money
Mils 17.09.2023
Really suprised by the quality. It's of course budget tele, it lacks the clarity of Fender Custom Shop :) which is obvious. But guitar was really flawless, I was able to setup very low string action (1,1-1,2 mm on 12 fret on E1 string), frets were even, nut was cut well, sound was really ok. Highly recommended if your are looking to feed this tele-urge but don't want to spend a lot of money. Nice platform for mods, obviosly.

S
Zaskakująco dobry stosunek ceny do jakości.
Slawko 02.11.2020
Bardzo dobre brzmienie i wykonanie. To niewiarygodne aby w tak niskiej cenie otrzymać tak dobry produkt.

MW
Niemożliwe
Mike Wayne 26.10.2023
Najlepsza gitara na początek za taką cenę. Kupiłem ją z myślą, że w ostateczności zawiśnie na ścianie, ale gdy wyjąłem ją z kartonu i zagrałem pierwsze dźwięki bardzo mnie zdziwiła. Gitara jest niesamowicie wygodna i ma bardzo dużą możliwość regulacji. Do tego niebieski kolor jest prześliczny.

E
Emilia.. 07.12.2023
Jest to moja pierwsza elektryczna gitara.Na sam początek jest jak najbardziej w porządku.

m
Solidna gitara
majoballs 24.12.2023
Solidna gitara na start. Chciałem nauczyć się grać na gitarze elektrycznej ale nie chciałem też inwestować zbyt dużo pieniędzy. I w przypadku tego sprzętu jestem naprawdę bardzo pozytywnie zaskoczony. Wykończenie jest perfekcyjne, żadnych wystających progów, zacieków etc. Do tego gitara jest doskonale wyważona i nie jest ani za lekka ani zbyt ciężka. Jedyne co mi osobiście nie pasuje to grubość gryfu, jak dla mnie zbyt gruby i w ogóle nie trafiony profil. Może to tylko kwestia przyzwyczajenia, na co dzień gram na basie squier affinity, gdzie gryf jest dużo smuklejszy.

N
Nikodem_W 17.12.2023
Jest to bardzo dobra gitara dla początkujących, porównując jakość z ceną jak najbardziej mogę ją polecić. Za niewielki pieniądze można mieć wygodną gitarę z zadawalającym dźwiękiem.