Harley Benton TE-20MN CA Standard Series

Wysyłka spodziewana do dnia Piątek, 19.04.
B
Stosunek ceny do jakości niesamowity
Babel90 20.01.2024
Dużo się mówi o jakości taniego sprzętu, ale jestem w szoku, jak na przestrzeni kilkunastu lat ta definicja jakby straciła na ważności. Gitara brzmi dobrze, mimo dość dużego gryfu całkiem wygodna. Po wypakowaniu potrzebna była regulacja i delikatna polerka progów, ale nie jest to duży problem. Dla bardziej doświadczonych może być fajną platformą do modyfikacji, a dla początkujących będzie to naprawdę dobra pierwsza gitara.

JC
Totally outclasses competition at this price point
Jakub Chodyna 17.03.2024
This guitar feels atleast twice as expensive as it is. String action is slighlty high, but still playable, the pickups are nice and clear without feeling too cheap. Intonation is bang on on mine. After 3 month of usage i totally reccomend it if you wanna have a Tele for cheap

Świetny stosunek jakości do ceny.
Anonimowy 05.02.2022
Cena rozbraja. Mój egzemplarz przyjechał i właściwie był gotowy do gry: niska akcja strun, ustawiona. Jakość wykonania jak w conajmniej dwa razy droższej gitarze. Piękny, czerwony lakier. Jedyny mankament, do którego mógłbym się przyczepić to klucze, a tak poza tym, to dostajemy świetną gitarę na start. jestem bardzo zadowolony z zakupu!