Dostępny za 5-7 tygodnie
Dostępny za 5-7 tygodnie

Produkt będzie za niedługo dostępny i natychmiastowo gotowy do wysyłk.

DD
Super gitara.
Derek D 21.08.2017
Postanowilem kupic te gitare ze wzgledu na wykonczenie (Rosewood) i musze stwierdzic, ze za ta cene lepszej bym nie znalazl. Gitara prezentuje sie swietnie, nie mialem sie do czego przyczepic, stroi dobrze, wysokosc strun w porzadku. Jedyne co musialem zrobic to wymienic przystawki na Texas Special i teraz w niczym nie odbiega od moich Fenderów, które sa 10x drozsze. Polecam wszystkim, którzy lubia to wykonczenie lub chca wzbogacic swoja kolekcje o kolejna dobra gitare. Juz teraz nabieram apetytu na kolejne Harley Benton.
Ps. HBO-850BK juz w drodze.

k
Ciekawy instrument na start
kubapal 19.05.2020
Szukałem taniej gitary typu telecaster. Model TE-70RW jest ok, ma dobre brzmienie, jest dobrze wykonany. Przyjechał gotowy do gry, wymagał jedynie drobnej korekty wysokości strun.

Jeżeli planujesz zakup - od razu zamów dobre klucze. Fabryczne są słabe.
Ale ogólnie - dobra relacja ceny do jakości.

PLUSY:
- dobre brzmienie
- wygoda
- wygląd
- konstrukcja mostka
- gotowość do gry

MINUSY:
- klucze (bardzo duże luzy)
- ostre krawędzie progów
- lakier (?) na siodełku struny E1/H schodzi, ale jest to niewidoczne

B
Serious curiosity
Bider 03.12.2019
This is almost the most interresting purchase I have ever made on Thomann. This guitar is a real curiosity. How can you buy an instrument without testing it before buying?! I made this step and I must admint, I am not dissapointed at all. I really admire the finnish, weight and basic setting. However I’ve decided to work on upgrades in close future. Anyway - please feel endouraged to get one!