Produkt będzie dostępny w ciągu kilku miesięcy
Produkt będzie dostępny w ciągu kilku miesięcy

Ten artykuł został wyprzedany i jest zamówiony ponownie u dostawcy. Niestety dostawca nie jest w stanie zagwarantować terminu dostawy w czasie najbliższych trzech miesięcy. Zalecamy wybór alternatywnego produktu z naszego sklepu.

E
Godny polecenia, chociaż ma kilka mankamentów...
Erka 26.03.2021
Długo zastanawiałem się nad wyborem kolejnej obudowy Eurorack. Na celowniku miałem 2 modele - Intellijel 7U oraz Erica synths travel case. Wybór padł na Intellijel. Użytkuję ją już prawie 3 tygodnie i teraz mogę powiedzieć, że jestem zadowolony z jej wyboru.... pomimo jej kilku mankamentów które wg mnie powinny być w przyszłości poprawione:
1. Zbyt cienka blacha aluminiowa
2. Jedna listwa zasilająca (gdyby były dwie, ułatwiłoby to manipulacje i zmiany modułów w obudowie)
Ogólnie bardzo ładnie prezentuje się w moim studio, a co najważniejsze jest bardzo funkcjonalna poprzez dodatkowy rząd 1U. Polecam serdecznie