Dostępny za 5-7 tygodnie
Dostępny za 5-7 tygodnie

Produkt będzie za niedługo dostępny i natychmiastowo gotowy do wysyłk.

z
Zawsze chcialem V-ke :-)
zdrawko 04.04.2023
Gitara jest fajnie wykonczona jak na ta pólke cenowa. Zielen + matowe wykonczenie robi robote. Jesli chodzi o wykonanie, to nie mam sie czego czepiac. Progi dobrze nabite, nic nie wystaje, gryf cienki.
To jest moja pierwsza gitara z Floyd Rose, wiec spedzilem troche czasu na regulacji i ustawieniu, ale teraz trzyma strój w miare stabilnie(nie uzywam tego floyda jakos nadmiernie). Udalo mi sie ja nawet ustawic do drop-a na strunach 12-62 i gra sie dosc komfortowo, biorac pod uwage fakt, ze to jednak szóstka.
Brzmienie z pick-upów calkiem ok, nie jest moze wybitne, ale jesli wybierzesz odpowiedni wzmacniacz i pokrecisz troche galkami, to ciezkie riffy same pchaja sie pod palce.
Gitara potrzebuje dedykowanego gig-baga do gitar typu V, nie zmiescisz jej do zwyklego futeralu :-)