Markbass Little Mark 250 Black Line

Wysyłka spodziewana do dnia Sobota, 30.03.
L
Bardzo uniwersalny i swietnie brzmiacy, skuteczny wzmacniacz!
LukasLee 27.09.2016
Solidna podstawa do kreowania wlasnego brzmienia. Dzieki rozbudowanej sekcji korekcji mozliwe jest osiagniecie naprawde wielu brzmien. Filtry dolnoprzepustowe i górnoprzepustowe sprawiaja, ze mozna ukrecic zarówno funkowe, rockowe, metalowe jak i bluesowe brzmienie. Wzmacniacz doskonale przenosi charakterystyke instrumentu oraz wydobywa z niego wszystkie najdrobniejsze harmoniczne dzwieki. Dzieki wyjsciu DI idealnie sprawdza sie jako instrument do nagrywania basu w studiu domowym. Testowany równiez na próbach i nieduzych koncertach. Wraz z paczka Traveler 121h stanowi naprawde mocny i charakterny zestaw basowy. Polecam te glowe ze wzgledu na jej soczyste brzmienie, swietnie sprawdzi sie we wszystkich oldskulowych gatunkach muzycznych, ostatnio udziela sie w muzyce synthwave. Swietny wzmacniacz. Polecam :)