Millenium CBS-718 Stage Boom Stand

Wysyłka spodziewana do dnia Sobota, 30.03.
k
kubik 17.06.2020
Oceny dokonuję po 4 latach użytkowania. Zestaw : Gretsch Catalina, 4 statywy Ludwig , 3 statywy Gibraltar, 2 oceniane CBS-718. Ludwig i Gibraltar wysokie modele. Studio domowe (hobby), warunki : temp. ok 20 st.C , wilgotność 60-65%. Statywy bez wad, funkcjonalność adekwatna - jakość chromu i wygląd : lepiej od jednej z w/w marek i tak samo jak druga. To dobry zakup a koledzy niech się uśmiechają.

P
Simply Amazing
P_Ung 09.02.2024
Most people say "good for the price" but I'll say, it's way too good for the price you pay, sturdy, heavy, with solid counterweight, thick tube walls, solid threads, good felt, will take heaviest of cymbals with ease, good finish, solid chrome everywhere, I would put it next to "top brands" with no shame at all, must buy, just get yourself some pvc tubing to avoid thread - cymbal contact, I more than happy to have 8 of them total, I highly recommend

L
Najlepszy wybór w relacji cena/jakość
LukiSkaj 24.11.2020
Statyw używany w domowej sali prób, z zestawem Mapex Tornado.
Gra na nim 8. latek, który czasem nie oszczędza siły i potrafi solidnie przyłożyć, pomimo tego nigdy nie miałem problemów z poluzowaniem śrub czy zmianą pozycji.
Polecam!

Cool stand
Adrian667 06.03.2023
For the price, the best choice on the market. Well done Millennium. The stand is solid, massive, new solutions are visible right away. The stand looks to cost over 400 euros. Keeps every Ride. Solid construction.

e
OK
elroyski 12.04.2023
Sprzęt dobrej jakości, brak uwag - szybka dostawa :) Całość perkusji bardzo dobrze zapakowana, odbiór 1 dzień przed planowaną dostawą. Super!
Dzięki

p(
Rewelacja w takiej cenie!
pawson (OFS) 11.11.2023
Statyw lekki ale stabilny, dobry jakościowo, ale niedrogi. Uważam, że na rynku muzycznym nic lepszego w tak dobrej cenie nie znajdziemy! Polecam!

MP
Statyw Millenium
Mirek Perkusista 20.01.2024
Solidny statyw za niewielkie pieniądze.
Bardzo płynna regulacja statywu. Do tego do każdego statywu dołączony kluczyk. Polecam