Millenium Go-Kart Truck XL

Wysyłka spodziewana do dnia Czwartek, 25.04.
g
Mała rzecz która zmienia wszystko
gm_100 28.06.2023
Wcześniej używałem platofromowych wózków z marketu, z plastikowymi głośnymi kółkami, gdzie był problem podczas przejazdu po progu, kostce brukowej.

Ten wózek to absolutnie zmienia, można przewieźć dużo, bardzo szybko i co najważniejsze stabilnie i bezpiecznie. Potrafię spakować się na małą imprezę w całości na wózku!

Tylne koła są z pianki, nie pompowane, na podstawowe potrzeby wystarczają, choć myślę w przyszłości o zmianie na gumową oponę, felga wydaje się być do tego przystosowana. Montaż kółek na proste zawleczki, mogłoby to być nieco bardziej eleganckie - ale spełnia swoje zadanie.

Y
Solidny wózek transportowy
YAKUtestuje 04.01.2022
Polecam ten wózek. Solidne wykonanie, duże koła transportowe, łatwe rozkładania i składanie.

aM
Wózek
adam MIĆKO 13.11.2023
Mam go 4 lata, dzielnie służy. oczywiście nie wyglada już na nowy, ale technicznie niezniszczalny,. POlecam