Millenium GS-2001 A

Wysyłka spodziewana do dnia Sobota, 30.03.
F
Mały lecz użyteczny
Flayes 12.05.2020
Stojak spełnia swoją funkcję, stoi stabilnie na podłodze jednak brakuję jednak regulacji stóp gdy zdarza się nierówność, wykończenie jest dobre, pianka trzymająca korpus gitary z czasem się wyciera ale jednak trochę to zajmuje czasu. Na duży plus wychodzi minimalizm jak i prostota, w zasadzie jest mało rzeczy które mogą się zepsuć, sam stojak dużo miejsca nie zajmuję, więc w małych pomieszczeniach się sprawdzi oraz jest uniwersalny, można postawić wszelakie gitary jak i banjo.
Za tą cenę produkt jest godny polecenia , dobry stosunek jakośc do ceny.

k
jeden z lepszych stojaków gitarowych
kacper. 27.12.2023
stojak dobrze stabilizuję gitarę i zajmuję mało miejsca oraz oferuję możliwość składania co pomaga w transporcie.

B
Dobry, ale nie super.
BBHammerPL 11.04.2021
Stabilny, dobrze wykonany jednak należy zwrócić uwagę na zapis z instrukcji obsługi: "Gąbka użyta w produkcie może powodować odbarwienie lakieru instrumentu". Krótkotrwałe i przerywane trzymanie gitary na stojaku nie spowoduje jego oszpecenia, ale jak ktoś mało gra i trzyma gitarę długo na stojaku, musi uważać. Ja z zasady trzymam instrumenty w pokrowcach więc mi to za bardzo nie przeszkadza. Warto go kupić, ale należy pamiętać o tym szczególe.

michał 20.01.2021
Super,polecam.Bardzo stabilny i wygodny w użyciu .

MB
Stojak GS-2101 A
Marcin Bąk 07.09.2022
Dobrze wykonany z możliwością składania co daje więcej możliwości w trakcie transportu. Niestety instrument nie jest w nim bardzo stabilny bo stojak nie posiada uchwytu na szyjkę gitary więc instrument może się sam przewrócić na bok i na to trzeba zwrócić szczególną uwagę. Bardzo dobra jakość wszystkich części a pianka ochronna na podstawie nie spowodowała u mnie żadnych problemów w kontakcie z lakierowanym korpusem gitary. Polecam

d
Spelnia swoja funkcje, ale jest problem ze stabilnoscia.
danthe74 24.05.2017
Za ta cene trudno oczekiwac cudów. Spelnia swoja funkcje ale ma problemy ze stabilnoscia. Trzeba poszukac idealnego miejsca by cztery nózki równo oparly sie o podloze i nie bujaly calym statywem przy umieszczaniu w nim gitary.

Za:

- cena
- jakosc
-estetyka

Przeciw:
- brak regulacji wypoziomowania do podlogi

Robi to co powinno
mitroc 26.08.2023
Nie ma co się rozwodzić. Stoi stabilnie i równo, gita leży dobrze, nie buja się. Jednym ruchem składam. Właśnie kupuję kolejny.

K
Korayayanoglu 18.09.2023
Great price for this quality :))

PoLeCaM FaNoM GiTaR
majki 12.02.2018
Bardzo stabilna i solidna podstawka pod gitare, do tego komfortowa poniewaz latwo ja zlozyc i zbrac ze soba w inne miejsce.

Fajne i przyjemne.
madraf 15.04.2019
Stojak jest spoko,maly,stabilny i niedrogi,warto miec