Millenium KS-1001

Szacowana dostawa pomiędzy Czwartek, 4.04. and Piątek, 5.04.
Aldoch 25.01.2022
Dobry stojak na keyboard za swoją cenę.

O\
Spełnia oczekiwania
Olek \m/ 03.12.2023
Produkt ma jedno zadanie: bezpiecznie i stabilnie trzymać instrument.
Wykonuje je prawidłowo. Ma 7 poziomów regulacji chociaż z każdym wyższym traci trochę na stabilności i nie polecam używać go w wysokich ustawieniach.
Za tę cenę jest to czego można się spodziewać.

T
It does the job well
TomaszG 28.10.2021
Great price to quality ratio, but wouldn't necesarrily recommend to a professional gigging muscian.

K
Just a great keyboard stand
Khaeon 12.07.2021
Not too much to say about it, other than it does it's job perfectly. Stable, slick, not too heavy. 5/5 :)

Doskonała stabilność
Michał_Poland 25.02.2024
Niezwykle istotną cechą tego stojaka jest jego stabilność. Dzięki solidnej konstrukcji i antypoślizgowym stopkom, keyboard doskonale się trzyma na stojaku, nawet podczas intensywnego grania. Nie ma obaw, że instrument może się przemieszczać czy ślizgać, co znacznie poprawia moje doświadczenie muzyczne i zapewnia spokój podczas występów na żywo czy sesji nagraniowych.

D
solidny, ale do lekkich klawiatur
Dobak 06.03.2019
Dobrze wykonany statyw, ale stabilny tylko dla lekkich instrumentów, przy ciezszych klawiaturach zaczyna sie bujac podczas grania. Slaba strona sa natomiast gumy - zbyt twarde i sliskie by instrument sie nie przesuwal.

Stojak godny zaufania
Anonimowy 29.06.2016
Witam. Zakupilem ten stojak do trzymania kontrolera midi w moim studiu. Jest bardzo stabilny i latwo sie go reguluje. Sam stojak jest stabilny lecz gdy polozymy na niego kontroler moze on sobie po nim plywac z powodu braku ogumienia na trzymakach. Oprocz tego nie ma nic co mozna by odjac temu stojakowi. Polecam na scene jak i do pomieszczen domowych.

Z4
Zibi 480 16.07.2021
Za te pieniądze super

Spełnia swoje zadanie
Anterior 08.09.2020
Dobrej jakości stojak, postawiony w salonie wraz z keyboardem spełnia swoje zadanie.

I
Dobry stojak
Imnc 26.01.2024
Za swoją cenę jest bardzo dobry. Trochę niestabilny, ale to jest problem wszystkich takich stojaków. Polecam