Dostępny za 9-12 tygodnie
Dostępny za 9-12 tygodnie

Produkt będzie za niedługo dostępny i natychmiastowo gotowy do wysyłk.

o
Super zestaw
ozozizo 09.07.2020
Po dwóch miesiącach grania oceniam zestaw bardzo pozytywnie. Bardzo dobra perkusja dla początkujących i średnio zaawansowanych. Najbardziej podoba mi się prawdziwa stopa basowa oraz siateczkowe naciągi. Ilość brzmień perkusji wydaje się być odpowiednia. Jest aż 80 utworów, do których można zagrać, włączać/wyłączać ścieżkę bębnów i metronom. Do tej pory grałem tylko na akustycznej i feeling naciągów bardzo mi się podoba. Talerze wiadomo, gumowe, cudów nie należy się spodziewać. Największą wadą jaką dostrzegam na dziś jest pedał hi-hat. Konstrukcja dosyć budżetowa, słychać poruszającą się w środku sprężynę i trzeba przyzwyczaić się do jego działania. Szczególnie przy szybkim graniu tylko stopą może nam się zrobić nieoczekiwany splash, wymagana jest tu precyzja. Produkt bardzo dobrze zapakowany, składanie to super zabawa. Zestaw można rozbudować o dodatkowy tom lub crash. Talerz właśnie zamówiłem i czekam na przesyłkę.

Produkt wart polecenia
MH90 21.03.2020
Dobrze wykończony i całkiem fajnie grający zestaw, który zadowoli początkujących i doświadczonych perkusistów potrzebujących czegoś kompaktowego. Łatwy montaż i duża ilość programowalnych brzmień, które zmienia się wygonie za pomocą pokrętła to bardzo duży plus. Mogę się przyczepić do dwóch rzeczy:
- Niesamowicie głośny i przez to lekko irytujący, wbudowany metronom(dlatego korzystam z zewnętrznego)
- Pedał Hi-hat trzeba dość mocno przydusić i na początku ciężko wyrobić sobie do niego wyczucie

Pomimo drobnych mankamentów polecam, bo w tej półce cenowej sprzęt wypada doskonale!

WM
Wiktor M 07.08.2019
Perkusja wykonana doskonale, moduł z wieloma ustawieniami, doskonała dla początkujących jak i doświadczonych bębniarzy.