Ceny z podatkiem VAT

Darmowa dostawa spodziewana pomiędzy Środa, 24.04. a Czwartek, 25.04.
AG
Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy chcą ćwiczyć w domu. Ale można ten sprzęt zabrać nawet na k
Arek Grudzien 23.12.2021
Sprzęt jest dobrej jakości, wszystkie komponenty dobrze wykonane i choć miałem pewne obawy , to wszystko trzyma się solidnie. Dźwięki można sobie trochę dopieścić, ale trzeba pogrzebać w module, albo kupić wyższy model, albo podłączyć do komputera. Pady są super, a ride świetny. Jedyna kwestia to hihat, trochę trudno go wyczuc i dopasować do swoich preferencji. Ale ogólnie nie znajdziecie za tę cenę nic lepszego. A frajda z gry jest niesamowita!!!

I
Iksbedeiks 03.08.2023
Bardzo dobra perkusja, przyjemnie się na niej gra, a różnorodność oraz możliwość dostowania dźwięków pozwala stworzyć zestaw pod siebie. Jedyny problem to stabilność konstrukcji, która nie jest zła lecz mogła by być lepsza.