Millenium MPS-850 E-Drum Set

Wysyłka spodziewana do dnia Piątek, 19.04.
L
Przyjemny zestaw.
LejoPL 17.03.2020
Brać i grać drodzy Państwo ;) Naprawdę super zestaw.
Odradzam początkującym! Dla ludzi grających już jakiś czas fajny sprzęt żeby doskonalić warsztat, jednak nie odstawiał bym statywu z padem w kąt . Dźwięk? Nie jest to akustyk ale coś tam do grania dla siebie i weekendowego grania przy piwku można ukręcić.
HH - można się przyzwyczaić i wyczuć, całkiem niezła imitacja. Reszta talerzy nie oddaje feelingu akustycznych. Bębny "odpowiednio nastrojone" w miarę możliwości oddają naturalne odczucia. Stopę zdecydowanie polecam zaprzeć o ramę z użyciem twardej gąbki. Pedał stopy - polecam wymienić. Statyw HH szału sam w sobie nie robi. Jakość wykonania ramy i padów na niezłym poziomie. Generalnie polecam, bardzo udany zakup jak za te pieniądze IMO. Powodzenia i dużo radości z grania ;)

SS
Polecam
Sebastian Sobczak 15.11.2020
Naprawdę dobry set dla różnego poziomu zaawansowania.
Używam go kilka razy w tygodniu do ćwiczeń. Brzmienie bardzo dobre, wystarczająca możliwość nastawień. Potencjometry wejść poszczególnych części raczej bezużyteczne- muszą być odkręcone na maksa.
Należy jednak podkreślić, że dla średnio- zaawansowanych, jak ja, konieczna będzie wymiana stopy. Ta zawarta w zestawie jest mało precyzyjna. Dodatkowo po 3 miesiącach ćwiczeń zmuszony byłem wymienić naciąg centrali.
Uważam, że tomy wielkości 8' są za małe. Przy szybkiej grze można po prostu nieprecyzyjnie trafiać- konieczność dokupienia 10'.
Sprawdzam jeszcze współdziałanie z podwójna stopą- zobaczymy.
Jednak według mnie bardzo dobry stosunek ceny do jakości.

D
Do ćwiczeń idealna
DarekZawora 07.03.2024
Oczywiście, nie jest to perkusja akustyczna, ale dzieki temu możesz na niej ćwiczyć w mieszkaniu bloku wielorodzinnego. Jest bardziej cicha niż przypuszczałem. Feeling tez jest całkiem dobry. Dzieki modułowej ramie możesz ja łatwo dopasować do małych lub niewymiarowych pomieszczeń. Wiadomo, Hi-hat ciężko ustawic w taki sposób, by można było na nim grać szybko i komfortowo, ale nie jest to niemożliwe. Problem występuję też z siła uderzenia w werblu. Perkusja jednak świetnie spisuje sie do treningu dla nowych adeptów w warunkach, które wymagaja ciszy.

EP
Moja opinia
Erni Polska 10.07.2019
Perkusji używam do grania na weselach, studniówkach, sylwestrach, imprezach plenerowych. Wcześniej korzystałem z Millenium MPS-650. Zestaw Millenium MPS-850, zakupiłem w komplecie z odsłuchem. Gra na tym instrumencie jest przyjemnością. Perkusja ma świetne barwy brzmieniowe a siateczkowe naciągi doskonale imitują grę na akustyku. Polecam!!!

K
Perkusja MilleniumMPS-850 E-Drum Set
Krzysztof( 06.04.2023
perkusja bardzo fajna dołączony klucz do naciągów i pałeczki(Pałeczki są w wersji podstawowej) Ale jak się dokupi lepsze to perkusja wymiata.
Ja sam już gram na niej z 5 lat i wszystko jest prawie jak nowe.
tylko jest jeden minus trzeba dokupić albo słuchawki albo głośnik.
Ja mam do tej perkusji słuchawki Superlux HD-681 i to kosmicznej jakości brzmienie te słuchawki z tą perkusją to bardzo fajne połączenie.
A co do pałeczek polecam albo Vic Firth5BB American Classic Hickory
albo wersel music point 5A american hickory.

D
Używam jedynie jako kontrolera
Dzeden 25.03.2022
Pady siatkowe dobre , blachy słabsze , hi hat też taki sobie . Dynamicznie całkiem dobrze . Barw nie użyłem chyba ani razu bo EZdrummer to brzmieniowo zupełnie inna liga , a z niego biorę sound .

sw
Całkiem ok
sapiens ws 22.01.2022
W zasadzie niezły sprzęt, czasem sam odpala dźwięki z biblioteki bez sensu nowy firmware miał to poprawić jest lepiej ale się zdarza. Ciężko ustawić przesłuchy aby je wyeliminować i jednocześnie była możliwość szybkiego grania np: tremolo werblowe. Zawiedziony nie jestem ale do sprzętu super trochę brakuje.

R
świetna perkusja elektroniczna za tę cenę
RiMiNiO 14.03.2024
Wymieniłem starego Rolanda na tę w pełni siateczkową i jestem bardzo zadowolony. Sample w zestawach mogłyby być trochę lepsze, czuć też nieco "budżetowe" wykończenie. Ale w sumie jest solidna i służy już 2 lata. Za tę cenę - chyba nic lepszego się nie znajdzie... Polecam! :-)
- RiMiNiO

s
ska1969 07.03.2019
Po tygodniu testowania zestawu MPS-850 mozna smialo stwierdzic iz dla poczatkujacych perkusistów jest to bardzo dobre rozwiazanie.
Prosta konfiguracja, solidne wykonanie, przyzwoite brzmienie, i przede wszystkim przystepna cena.
Jest to moja pierwsza perkusja elektroniczna wiec trudno porównywac z innymi zestawami. Co prawda to nie akustyk, ale radosc z grania jest.
Jedyny minus to praca pada hi-hat, ale moze to kwestia wyczucia i praktyki.

l
Świetna Perkusja !
losiekm 24.01.2021
Perkusja spełnia wszystkie moje oczekiwania! Realizacja zamównienia była bardzo szybka i kontakt z obsługą również godny polecenia :)