Native Instruments Komplete Kontrol A61

Wysyłka spodziewana do dnia Piątek, 26.04.
R
Najlepsze klawisze w tej cenie.
Renihil 29.09.2020
Sprawdzałem wszystkie klawiatury w tym przedziale cenowym. Kontroler jest dużo solidniej wykonany od modeli konkurencyjnych proponowanych przez Arturiie czy Novation. Same pół ważone klawisze są prawdopodobnie najlepszymi z jakimi miałem do czynienia w tym przedziale cenowym. Niestety jakość wykonania jest uzyskana kosztem braku padów czy suwaków które oferuje konkurencja. Na szczęście encodery w klawiaturze posiadają aż 4 makra (nie licząc domyślnego trybu działania z daw) które można dowolnie przypisywać jako wartości midi cc.

d
Polecam
darodex 30.03.2022
Niewiarygodnie dobra klawiatura w bardzo rozsądnej cenie. Może nie jest to Fatar ale naprawdę jedna z lepszych - tanich klawiatur. To tyle jeśli chodzi o klawisze. Dodatkowo bardzo dobry sterownik midi do DAW. Polecam. Obecnie do 7 kwietnia w promocji dodatkowo Komplet Select. Polecam