Dostępny za 1-2 tygodnie
Dostępny za 1-2 tygodnie

Produkt będzie za niedługo dostępny i natychmiastowo gotowy do wysyłk.

Najlepsza klawiatura MIDI na rynku
Mi?osz 10.08.2021
Jeżeli korzystasz z wtyczek Native Instruments, lub pracujesz na Logicu, nie ma lepszego wyboru. Pełna obsługa zarówno DAWa jak i wtyczek, wygoda, niezawodność. Bardzo dobra klawiatura, wszechstronna (dzięki temu, że nie jest ważona - jak na przykład w wersji S88 - można bez poroblemu korzystać z glissand itd - np. przy grze na Hammondach).

Podświętlenie LED nie jest tylko kolorowym bajerem, ale (przy korzystaniu z wtyczek NI) rzeczywistym NIESAMOWITYM UŁATWIENIEM PRACY, o jakim od dawna marzyliśmy.

Z minusów mogę wypisać jedynie przestrogę, aby uważać na aktualność oprogramowania KONTAKT - po jakimś czasie, aby w klawiaturze korzystać z wtyczek zewnęntrznych firm, i korzystać ze wszelkich plusów klawiatury - jak np. oznaczenie led stref klawiszy - wymagana jest najnowsza wersja KONTAKTA.
Spory pobór mocy z komputera, może spowodować, ze przy dużym obciążeniu (jak podepniemy wiele sprzętów przez USB) pobór mocy moze być za duży i może być niezbędny zewnętrnzy zasilacz (ale to raczej tylko w skrajnych sytuacjach).

K
Opinia
KosaPS 13.11.2020
Bardzo ale to Bardzo dobrze wykonany MIDI Keyboard naprawde bardzo zaawansowany ale nie funkcjonuje z FL STUDIO a z innymi programami tak wiec szkoda ale i tak...jedyne co bym zmienil to cene... moim zdaniem jest o jakies 170 euro za duza
ale tak ogolnie to bardzo fajna!