Neumann KMS 105 BK

Wysyłka spodziewana do dnia Czwartek, 25.04.
F
Zachwycony
Fanrax 24.11.2021
Mikrofon kupiłem po długim szukaniu odpowiedniego dla siebie sprzętu. Wcześniej działałem na tradycyjnym Shure SM58, ale wchodząc w jazz chciałem upgrade'u w kwestii jakości dźwięku i jaśniejszej , bardziej naturalnej barwy.
Miałem obawy co do zmiany z dynamicznego na pojemnościowy i z braku włącznika / wyłącznika.
O braku wyłącznika zapomniałem od razu, jeżeli chodzi o barwę, mikrofon jest nie do porównania z Shurem, nie stały koło siebie.
Bałem się przegłosów przez to, że jest pojemnościowy, ale jest również kierunkowy i świetnie zrobiony, to również nie było problemem.
Dodatkowo super jakość. Jestem bardzo zadowolony. Wokal mam raczej jasny, używam szeroko od głębokiego basu do wysokiego tenora

Zadowolony
Marcinekjazz 10.04.2019
Mikrofon dla wokalistki, bardzo dobrze oddaje jej delikatny głos, równie dobrze przy mocniejszych utworach. Bardzo dobra jakość wykonania produktu.
Mikrofon mimo zasilania phantom nie powoduje sprzężeń na scenie.