17,90 zł

Wysyłka spodziewana do dnia Piątek, 19.04.
K
Neutrik na scenę i nie tylko!
KamykZielony 25.04.2019
Uwaga! Kto nie słyszał nigdy o legendarnych złączach Neutrik?
No chyba nie ma tu takiej osoby... jeśli jednak czyta to ktoś kto nigdy z tych złącz nie korzystał to informuje i wyjaśniam:
XLR (Canon też czasami) NC3 to najlepsze, najtańsze i najmilsze w lutowaniu i użytkowaniu wtyk/gniazdo na kabel. Koniec, kropka. Ja osobiście pracuje już prawie 30 lat na scenie TYLKO ze złączami Neutrik. Czy to Jack czy Canon, wszystko działa jak należy. Niektóre kable posiadam od początku swojej działalności dlatego możecie moje słowa potraktować poważnie. Neutrik, wszystko jasne... a połączenie sprawne i "czyste"

B
Drogi i dobry
BPoland 02.06.2020
Nie jest tani, ale będzie działał przez lata - warto.

g
Genialne
gorecords 01.03.2021
Moim zdaniem najlepsze jakie są. Polecam.

D
Neutrik jest bezkonkurencyjny.
Darek45 29.09.2021
Jeżeli szukasz najlepszego to dla mnie tylko NEUTRIK.

d
dominikmen 14.08.2019
No cóż, klasa sama w sobie. Doskonałe trzymanie przewodu, łatwość lutowania, nic się nie topi. Nic dodać, nic ująć rewelacja!

K
Tylko takie kupuję
KrzysiekChris 04.03.2024
Neutrik to klasa sama w sobie, standard w tej branży.

DR
Bardzo solidne gniazda
DJ Rav 06.09.2018
Uzywam gniazd na imprezach okolicznosciowych i w takich warunkach sa nie do zniszczenia. Cechuja sie tez bardzo latwym i przyjemnym montazem na przewodzie. Nie widze zadnych minusów. Cena tez jest calkiem przystepna jak za ta jakosc.