Pace iLok 3 USB-A

Wysyłka spodziewana do dnia Piątek, 19.04.
C
iLok3 usb
Czwartyk 17.01.2022
Wymienilem na nowy model i jestem zadowolony...

P
Too bad we need it
Pottox 08.06.2021
It works as expected. Would be better if it wasn't a necessity.

D
W końcu metalowy iLok
Dzugasz 11.07.2022
iLok jaki jest każdy widzi, przechowywanie licencji nie wymaga skomplikowanego sprzętu, ale wersje iLok 1 i 2 były plasitkowe, przez co zawsze bałem się, że obudowa pęknie i stracę moje cenne oprogramowanie, na szczęście iLok 3 jest mały i metalowy!

e
Polecam
elel 15.12.2020
Używam od roku i póki co działa bezproblemowo. Wydaje się być solidniejszy niż wersja 2.

g
Super sprzęt iLok 3
globonet 06.03.2024
Testowałem go z różnymi hub-ami i we wszystkich jest odczytywany bez problemu, bardzo dobre wykonanie każdy detal.

G
iLok does what it should do ...
Goodwilly 11.01.2023
Hassle-free authorization of any licenses.

OK, działa.
Mrozek 03.04.2024
Działa, szybko wysłany.

R
iLok portable usb key.
Rtykon 26.01.2020
Przenośny licenser USB. Główna zaleta - działa bez żadnych problemów z serwisem iLok. Można przenosić licencje pomiędzy penem iLok a komputerem itd. Wygoda w użyciu przy korzystaniu z wielu komputerów jest niesamowita. Tam gdzie jest iLok USB tam działa program.
Największa wada: jeśli go zgubimy, to mamy problem. A ktoś kto go znajdzie może używać moje programy. Ironia losu czy złośliwość programistów? Dlatego trzeba go pilnować. Choć czasami jest to trudne.
Na pocieszenie większość producentów daje 2 - 3 aktywacji.
Na pewno jest to lepsze rozwiązanie, niż trzymanie licencji na komputerze. Ja w przeszłości tak właśnie robiłem, ale przy aktualizacji usługi iLok przez internet nastąpił błąd i iLok lokalnie przestał działać. Wszystkie licencje przestały być widoczne. Wszelkie monity i prośby do producentów i sprzedawców nic nie spowodowały.
Czyli podsumowując używajcie iLok USB i go pilnujcie jak oka w głowie.

A blessing in disguise
ArtG 13.02.2024
Thumbs up:
+ Small
+ Durable metal housing
+ Works as expected

Thumbs down:
- Why do we need it at the first place?

B
iLok
Bisti 20.07.2020
Pięknie wykonany, super wytrzymały spełnia wszystkie założenia jednocześnie chroni moje klucze w twardej jednolitej obudowie. Nie wiem czy chciałbym trzymać swoje licencje na plastikowym pendrive.