Presonus Eris E5

Wysyłka spodziewana do dnia Czwartek, 25.04.
w
Bardzo dobry produkt do domowego studia
witko 03.12.2019
Sprawia wrażenie solidnego, natomiast po tak sobie sklejonych membranach widać, że nie jest to produkt z najwyższej półki. W jednym monitorze padło zasilanie po miesiącu, natomiast Thomann bez problemu wymienił go na nowy. Do dzisiaj służą bez zarzutu - plusem w małym mieszkaniu jest bass refleks z przodu i małe rozmiary. Nie mam żadnych zastrzeżeń do jakości dźwięku.

x
Znakomity wybór w swoim przedziale cenowym - skuteczne i neutralne
xWuWux 25.02.2023
To, co naprawde wyróznia Presonus Eris E5 sposród innych monitorów w swojej klasie, to zakres kontroli i dostepnych opcji. Regulacja tonów srednich, korektor szczytowy i regulacja tonów wysokich z filtrem cow tail, wraz z przelaczanym filtrem górnoprzepustowym i przelacznikiem akustyczno-przestrzennym, ulatwiaja dostosowanie dzwieku do wlasnych upodoban i dopasowanie do kazdego rozmiaru i konfiguracji pomieszczenia. Brzmienie jest neutralne, zadne pasmo nie jest przesadnie slyszalne. Brzmia spójnie zarówno gdy graja glosno i kiedy graja cicho. Monitory sa równiez zabezpieczone przed zaklóceniami RF, posiadaja obwody ograniczajace prad wyjsciowy, zabezpieczajace przed przegrzaniem, transjentami i poddzwiekiem, co gwarantuje, ze beda sluzyc przez dlugi czas. Posiadaja tez diode w logo z przodu która podswietla sie gdy sa wlaczone.

Jesli chodzi o jakosc dzwieku, Presonus Eris E5 zapewnia swietne dzwieki stereo. Regulatory z tylu pomagaja skorygowac wszelkie anomalie w pomieszczeniu, a monitory zapewniaja dokladna reprezentacje twojego miksu. Obszar basu brzmi solidnie i mocno, choc w przypadku muzyki metalowej i elektronicznej moze byc potrzebny dodatkowy subbas.

Chociaz monitory nie wygrywaja konkursów pieknosci, ich forma jest swietna i ladnie integruja sie z kazdym zestawem. Widac tez gdzieniegdzie slady laczenia elementów. Sa glosne i posiadaja duzy zakres dynamiki, co czyni je idealnymi do uzytku w malym studiu, a nawet do nagrywania i odsluchiwania w terenie.

Ogólnie rzecz biorac, Presonus Eris E5 to swietny wybór dla osób potrzebujacych niedrogich, wysokiej jakosci monitorów studyjnych. Zapewniaja one swietne odwzorowanie tego, co bedzie slychac na mniejszych systemach i sa idealne dla osób szukajacych przenosnych monitorów. Elementy sterujace i opcje sprawiaja, ze sa latwe do skonfigurowania i dostosowania, a jakosc dzwieku jest wyjatkowa. Goraco polecam!

LK
Polecam.
Leszek K 30.01.2018
Swietne monitory do domowego studia o kompaktowych rozmiarach i swietnym brzmieniu jak na te pólke cenowa, polecam. Duzo mozliwosci ustawien jesli chodzi o prace w malych pomieszczeniach, minusów brak.

B
Super Monitory!
BeathovenMusic 22.07.2022
Są to moje pierwsze monitory, korzystam z nich już jakieś 2 lata i nie mam żadnych zastrzeżeń. Dobre na początek, klarowny dzwięk. Wykonane bardzo porządnie i do tego wyglądaja cudnie. Godne polecenia.