pro snake LWL MADI LC Duplex 5m

11,40 € 48,75 PLN Zawiera podatek VAT, nie zawiera kosztów wysyłki
Dostępny w magazynie

Szczegóły

LWL Patch Cable MADI 5m, LC-Duplex Jack to LC-Duplex Jack, OM4 multimodefase 50/125my, length 5m, specified for MADI applications, turquoise

 

Asystent sprzedaży: Studio/Synt/Komputer

Podobne produkty