pro snake TPM 10

Wysyłka spodziewana do dnia Środa, 17.04.
C
Bardzo dobrej jakości kable
CzarnyZG 01.09.2020
Bardzo dobrej jakości kable. Są wykonane z dobrej jakości materiałów, nie łamią się, dobrze zwijają. Główki kabli nie rozkręcają się podczas codziennego użytkowania, co miało miejsce w innych kablach dotychczas używanych. Polecam !

w
Dobra jakość w rozsądnych pieniądzach
wisnia 12.02.2024
Używam tych kabelków średnio kilka razy w miesiącu przy amatorskim nagłośnieniu małego zespołu.

Sam przewód dobrej jakości, elastyczny, ale zarazem wydaje się dosyć solidny i nie jest "podejrzanie miękki" 😉

Wtyki- nie jest to na pewno neutrik, widnieją jakieś minimalne niedoróbki na odlewach, aczkolwiek nie ma problemu z wpinaniem do mikrofonów, miksera, kolumn itd...

Ogólnie w tej cenie przewód spełnia w 100% swoją rolę, mam kilka sztuk i na razie nie miałem żadnej awarii. Poza tym czarne wtyki dla mnie na plus- przewody bardzo dyskretnie wyglądają, a chyba o to chodzi na scenie...

PH
Dobry kabel
Paweł H. 13.08.2020
Nie szumi, odporny, bardzo tani i godny polecenia. Brać i się nie zastanawiać.

I
Solidne
ImaRRgam 14.03.2023
Porządne przewody, solidne wtyczki - trzymając ten kabel w dłoni czuć jakość. Zero szumów czy zakłóceń, o zniekształceniach sygnału nie mówiąc. Polecam!

m
OK
mrmoon 09.10.2021
Everything working, nice build.

I recommend this product

N
yhm
Nazwa 18.12.2019
Taniość. Jak trzymam go w ręku to mam wrażenie taniej chińszczyzny tzw gównolitu po za tym działa

m
Solidny, jakość do ceny super!
ms-piotr 24.07.2022
Za tę cenę to najlepszy możliwy stosunek jakości do ceny! Bardzo solidne metalowe wtyki! Używam ich od kilku lat w studio do nagrywania i co jakiś czas dokupuje kolejny sztuki. Polecam!

XLR - Pro
Anonimowy 11.10.2023
Wykonane z dobrych materiałów, działa bezproblemowo. Polecam

SP
Daje rade
Salman Poland 01.04.2019
W tej cenie na prawde dobry kabel. Polecam.
Spiety z Focusrite do nagrywania bebnów. Opaska w tej cenie to tez mila niespodzianka.
Uzywam od dawna i nie ma do dzis problemów.

G
Great cable
Garbus 04.08.2020
Best microphone cable on Thomann comparing price to quality!