22,60 zł

Wysyłka spodziewana do dnia Czwartek, 28.03.
B
Kabel szyty na miarę
Bisti 20.07.2020
Fajny kabel typu Y, luty znajdujące się w środku są wykonane prawidłowo. Części z których jest wykonany są dobrej jakości. Nie ma na co narzekać. Jest taki jak napisali :-).

d
Polecam
dominek131 01.08.2022
Bardzo dobry kabel. Porządnie wykonany, mam go już kilka lat, na początku bardzo często używany i nadal działa, nic nie przerywa.

m
OK
mrmoon 09.10.2021
Everything working, nice build.

I recommend this product

PH
Super kabel
Paweł H. 13.08.2020
Używam jako DJ - świetny i niezawodny. Polecam.

K
Kabelek do laptopa.
KamykZielony 23.02.2020
Używam już jakiś czas tego przewodu do połączenia laptopa z mikserem. Jest to solidny przewód zakończony solidnymi wtykami. Jestem przekonany że starczy na długie lata w trasie. Polecam.

V
Bardzo dobrej jakosci przewód
Vespertine 23.05.2018
Bardzo dobrej jakosci przewód, szczególnie biorac pod uwage jego bardzo niska cene, polecam.

t
dobry kabel, dobra jakość
tattva 07.10.2019
Kabel wykorzystuję do podłączania do interfejsu audio syntezatora Teenage Engineering OP-1. Sprawdza się bardzo dobrze. Testowałem wiele kabli mini-jack -> 2x jack stereo i ten póki co okazał się najlepszy. Polecam :)

R
Bardzo dobrze wykonany przewód
Rob@l 27.10.2023
Przewód elastyczny, wtyki masywne, miłym zaskoczeniem jest rzep (pomimo krótkiego przewodu jest dołączony). Szczerze polecam.