Rode Blimp MkII

Wysyłka spodziewana do dnia Sobota, 20.04.
R
Wspaniale
Robert000 24.04.2017
Co prawda nie mam jeszcze porównania np. z produktami Cinela ale ciezko wyobrazic mi sobie, zeby róznica byla tak duza jak kilkukrotna róznica w cenie.

Robi robote, dziala super, wykonczenie super. Bez tego nie da sie dobrze nagrywac na dworze :). A i w warunkach studyjnych chroni mikrofon przez np. ochlapaniem woda, uderzeniem itd.

W
Solidna oslona przeciwwietrzna.
Wiosel 12.05.2017
Uzywana do nagrywania ambientów oraz na planach filmowych.

Sprawdza sie w 100% razem z futrem które jest w zestawie. Bez zarzutów dziala nawet przy silniejszym wietrze.

Jedyna wada w nowym modelu(MkII) jest zawieszenie, które mimo tego ze jest znacznie lzejsze to jednak slabo sprawdza sie przy ciezszych mikrofonach np. Sennheiser mkh 416.

Ze wzgledu na dobry stosunek jakosci do ceny polecam wszystkim do nagran na planach filmowych lub w zespolach