Dostępny za 4-5 tygodnie
Dostępny za 4-5 tygodnie

Produkt będzie za niedługo dostępny i natychmiastowo gotowy do wysyłk.

NT2-A - swietny mikrofon do roznych zastosowan.
Anonimowy 23.11.2016
Mikrofonu uzywam glownie do nagran wokalnych, jednak ten model sprawdza sie bardzo dobrze rowniez w innych zastosowaniach - np. jako overheady, nagrania instrumentow akustycznych, a nawet wzmacniaczy gitarowych.

Do zakupu Rode NT-2A namowil mnie kolega, ktory prowadzi studio i ma kilka tych mikrofonow w swoim zapleczu sprzetowym. Porownywalismy ten mikrofon z innymi w podobnych cenach i Rode zdecydowanie jest bezkonkurencyjny w swojej klasie cenowej.

Zalety mikrofonu:
+ brzmienie -mikrofon nagrywa dzwiek naprawde rzetelnie, nie ma tendencji do podbarwiania dzwieku
+ przelaczane charakterystyki: omni, figure-8 oraz cardioid
+ 1 calowa membrana
+ filtr dolnozaporowy 40 lub 80 HZ
+ tlumik -5 dB lub - 10 dB
+ w komplecie otrzymujemy dobrej jakosci kosz oraz pop filtr
+ dodatkowo otrzymujemy rowniez video instruktazowe
+ max SPL to az 147 dB !!!
+ swietny stosunek ceny do jakosci
+ solidne wykonanie
+ wyprodukowany w Kanadzie

Wady:
- jeszcze nie znalazlem... moze brak jakiegos case na mikrofon (jest tylko pokrowiec z cienkiego materialu), ale przy tej cenie to raczej nie jest wada.

Podsumowujac: mikrofon sprawdzi sie zarowno w domowym studio jak i w profesjonalnych realizacjach.

P
Bardzo dobry
Perszing 24.04.2018
Najlepszy mikrofon do kazdego rodzaju muzyki. Polecam, super cena i bardzo szybko wysylka.

J
Swietny produkt dla celów pólprofesjonalnych
Jednooki 11.02.2019
Uzywam tego mikrofonu do nagran fandubbingu róznych animacji. Zaleta mikrofonu jest swietna charakterystyka oraz mozliwosc zbierania zarówno na wprost, jak i dookólnie, co przydaje sie przy nagraniach z wieksza liczba osób na raz. Posiadam go juz jakies 3 lata i nie dostrzeglem zadnych uchybien ani oznak nietrwalosci.

Wysoka jakosc za niewielka cene
MusicEmpire 02.12.2016
Niski poziom szumow wlasnych, bardzo szeroki zakres dynamiki, atrakcyjne dodatki, idealne wykonczenie, cieple - muzyczne brzmienie.
Po 6 miesiacach uzywania moge stwierdzic, ze jest to produkt wysokiej jakosci, polecam :)

100% zadowolenia
Mand 15.05.2018
Uzywam w domowym studio, glównie do wokalu, instrumentów perkusyjnych i gitary klasycznej.

+ klarowny dzwiek, dobrze sie miksuje

Super
Anonimowy 29.09.2016
Swiatowa marka i dziala bez zarzutu