stabilność

Rode PSA-1

Wysyłka spodziewana do dnia Czwartek, 28.03.
Matthewpl 25.01.2018
I really like the idea that this microphone arm doesn't have build in cable as I can then use my own. But build quality could be better. There is a lot of noises and friction between elements. Also you need to have quite heavy mic, otherwise arm will go strait up.

J
Dobre ramię dla tych, co mało się ruszają
Janas 19.02.2024
Można spotkać się z opiniami, które opisują, że po kilku miesiącach ramię zaczyna piszczeć. Nie przeszkadza to, póki się samemu jakoś tego problemu nie rozwiążę. Ja dużo ramieniem nie ruszam, albo też nie ruszam na tak dużą skalę, dlatego u mnie to piszczenie rozpoczęło się dopiero po kilkunastu miesiącach, z czego nie zawsze lub jak zegnę całkowicie ramię. Wystarczy trochę jakiegoś pewnie smaru i problem z głowy. Sam produkt wyśmienity, utrzymuje Revelator Dynamic z koszykiem.
stabilność

Z
100% Stabilnosci
Zimka 18.07.2017
Polecam ten statyw, jest on w pelni stabilny i co najwazniejsze w studiu radiowym nie powoduje zadnych halasow w porownaniu z innymi w ktorych sprezyny wydaja odglos skrzypienia co wplywa na audycje radiowe.