Ceny z podatkiem VAT

Darmowa dostawa spodziewana pomiędzy Czwartek, 4.04. a Piątek, 5.04.
K
Najlepszy mikrofon do transmisji LIVE!
Krisukris 09.11.2020
Nie trzeba wiele robić z nagranym dźwiękiem, aby brzmiał jak należy. Używam od wielu miesięcy tego mikrofonu do nagrań podcastów i śpiewu LIVE i szczerze z serducha polecam!
Za:
- jakość wykonania i dźwięku
- ponadczasowość
- wygląd
Przeciw:
- cena jest dość wysoka
- głośność trzeba podrasować preampem, który też kosztuje

Ogółem: najlepszy mikrofon do transmisji w internecie, choć swoje trzeba w niego włożyć. Jednak warto!

Mega Produkt!
Kamil0 12.09.2021
Bardzo dobrej jakosci mikrofon.
Polecam jesli zalezy Wam na wysokiej jakosci dzwieku.

m
Prawdziwy koń roboczy
marselstudio 01.09.2023
Posiadam 4 sztuki i nie wyobrażam sobie pracy z innymi mikrofonami przy realizacji podcastu. Ten mikrofon posiada wszystko co trzeba mieć, jest wykonany bardzo solidnie, praktycznie nie do zdarcia.
Trzeba jedynie zadbać o dobry preamp żeby go napędzić, polecam.

Matthewpl 25.01.2018
Awesome mic for vocals, no background noise. But really gain hungry. Before you will buy this mic be sure your preamp has at least 60dB of gain. But more will be better.

n
Klasyka klasyki
niedzwiedzw 05.12.2023
Mikrofon ten pomimo niezbyt wyróżniającego się brzmienia jest standardem branżowym i na pewno warto go mieć w swoim arsenale - szczególnie do mniej zaadaptowanych akustycznie pomieszczeń, nagrywania wraz z innymi akustycznymi instrumentami lub po prostu przy głośnym śpiewaniu

Z
Idealny mikrofon do studia radiowego
Zimka 18.07.2017
Polecam ten legendarny mikrofon, jest idealnym rozwiazaniem gdy zalezy nam na jakosci dzwieku w studiu radiowym. Calosc mikrofonu wykonana idealnie a zalaczona gabka podwojna blokuje kazdy niechciany dzwiek, szmer, szum itd. Ciepla mila barwa glosu umila prace w studiu radiowym.

KrzysztofMorfina 01.07.2022
Doskonaly mikrofon wokalny.

10/10
Arkinefed 15.03.2024
Niesamowita jakość dźwięku. Jak na nim nagrywam to czuję się jak Michael Jackson.