Sony MDR-7506

Wysyłka spodziewana do dnia Środa, 24.04.
R
Legendarna jakość
Ragnarsson 28.01.2021
Tych słuchawek nie trzeba nikomu przedstawiać. Sprawują się świetnie. Korzystam z nich w terenie do mojego Zoom H6 i Sony PCM-D100 oraz Olympus-LS20. Słuchawki dobrze wygłuszają i doskonale można wychwycić szczegóły takie przestery wywołane przez wiatr. Słuchawki się wygodnie składają i zajmują na prawdę mało miejsca co jest super. Jedyny minus to dość długi kabel, który akurat w terenie nie jest zaletą. Kabel jest dość ciężki i chociaż zwinięty w sprężynkę to jednak swoje waży i stojąc przy moim recorder, gdy mam podpięte słuchawki to muszę uważać żeby ciężar kabla i jego naprężenia nie przewróciły statywu. Przy używaniu w domu nie mam zastrzeżeń.

d
dymion 25.01.2018
I recommend to listen music and home studios. Good sound, good finish, good comfort of wearing. 100% recommend!

IH
Sony
ILya Hilevich 03.01.2024
I ordered it, it didn’t go wrong, they look great, they weigh a little, they play great, they don’t put pressure on the head and ears, I recommend

j
Studyjny standard
jetoru 31.10.2022
Niezawodne, dobre do nagrywania.

e
Epickie słuchawki!
espe0 30.01.2024
Dziwi Was że w co trzecim teledysku ze studio je mają?

To nie jest przypadek!

a
jakość dźwięku przy tej cenie +++
a_r_mix_engineer 23.05.2023
jest na prawdę dobrze. Muzyka w nich jest muzyką, środek lekko mocniej wyeksponowany, low end mocny ale nie przesadzony. Jedyny minus to cała konstrukcja mogłaby być mocniejsza.

L
Amazing headphones
LukaszBisz 06.03.2024
I love them, they are amazing, the sound quality is great, the bass is not so loud but they are studio headphones so it should be like that but you must be aware of this