Soundcraft Ui12

Wysyłka spodziewana do dnia Czwartek, 25.04.
Swietny mikser
Anonimowy 19.12.2016
Polecam serdecznie ten sprzet. Uzywam juz dluzszy czas i jestem bardzo zadowolony. Gramy koncerty w wielu miejscach i kilka osob juz zakupilo ten sprzet po mojej namowie. Byli zachwyceni jakoscia dzwieku, jaki on oferuje. Mialem wczesniej kilka mikserow analogowych za podobna cene, ale po zakupie tego nigdy nie wroce do analogu. Wygoda jest po prostu nie do opisania. A brzmienie swietne, piekne poglosy. Do tego wiele potrzebnych funkcji, jak mozliwosc odtwarzania, czy rejestrowania sumy. Troche szkoda, ze nie mozna rejestrowac wielokanalowo, ale nie mozna miec wszystkiego :)

S
Mały cyfrowy mixer o wielkich możliwościach.
Sternik80 29.10.2022
Maly cyfrowy mixer z mozliwoscia obslugi z komputera, tabletu czy telefonu.
Dajacy mozliwosc przypisania konkretnych ustawien, uprawnien kazdemu uzytkownikowi z osobna.
Np. Wokalista ma mozliwosc regulacji swojego mikrofonu i np. Glosnosci odsluchu gitary, klawisza. Klawiszowiec moze regulowac np. Tylko klawisz.
Polecam.