Soundcraft Ui24R

Wysyłka spodziewana do dnia Środa, 24.04.
o
SMART!
oska 02.12.2019
Używam go w domu, na sali prób, w klubach.
Intuicyjny interfejs prostota obsługi. Po podpięciu wszystkich instrumentów wystarczy wziąć tablet i do dzieła. Zdecydowanie najlepszy w swojej klasie.

MJ
Jako zespół muzyczny jesteśmy niesamowicie zadowoleni z Soundcraft Ui24R
Marcin J 12.06.2023
Po pierwsze, jakość dźwięku, którą otrzymujemy z Ui24R, jest absolutnie niesamowita. Nasze utwory brzmią czysto, klarownie i pełnie, dzięki czemu możemy oddać całą dynamikę naszej muzyki. Jednak to nie tylko jakość dźwięku czyni Ui24R takim wspaniałym narzędziem. Liczba wejść mikrofonowych, jakie oferuje, jest wystarczająca dla naszego zespołu, a także mamy wiele wyjść liniowych, co jest niezbędne do podłączenia naszych różnych urządzeń i wzmacniaczy. Wbudowane efekty, kompresory i eq pozwalają nam na precyzyjne dostosowanie dźwięku i osiągnięcie pożądanych efektów. Jednym z największych atutów Ui24R jest jego mobilność i elastyczność. Dzięki wbudowanemu routerowi Wi-Fi możemy sterować konsoletą za pomocą dowolnego urządzenia z przeglądarką internetową. To oznacza, że możemy regulować dźwięk z każdego miejsca w naszym studiu lub na scenie, co daje nam ogromną swobodę podczas występów na żywo.

D
DeriEl
DeriEł 08.03.2018
Bardzo dobry i swietnie brzmiacy mikser. Intuicyjny i wygodny w uzyciu.

Z
Duże możliwości w małej obudowie
Zuzia 09.05.2022
Doskonały mikser, nie idealny ale trudno tego oczekiwać w takiej cenie :)
Zalety:
-rozsądne brzmienie
-łatwa obsługa z przeglądarki
-rozmiar
-mozliwośc łączenia kaskadowego

Wady:
- kiepska sekcja zasilania i problemy z tym związanie (czasami niestabilna praca, czasami problem z bootowaniem jeśli coś jest wpięte w port USB; nic poważnego, ale bywa wkurzające)

B
Mój ulubiony mikser rackowy
Buzi 21.12.2022
Prosty w obsłudze, dobry w cenie, łatwy w sterowaniu, idealny do kalibrowania sal i pomieszczeń. Zdecydowanie warty swojej ceny

R
Świetnie brzmiący i wszechstronny mikser
Rob@l 27.10.2023
Bardzo świetne rozwiązanie do realizacji małych i średnich imprez, obsługą intuicyjna, brzmienie nienaganne. Polecam dokupić zewnętrzny router, ponieważ przy większej liczbie ludzi w pobliżu potrafi zgubić zasięg. Poza tym spełnia moje oczekiwania.

Z
Świetny Mixer
Zyzio 18.08.2022
Bardzo fajne urządzenie proste w obsłudze
świetne brzmienie.
Po dłuższym użytkowaniu 2 razy się zawiesił, myślę że problemem jest to że się mocno nagrzewa (brak wentylatora w środku).
zakup wentylatorka zewnętrznego na USB rozwiązał problem.

k
krzysiekk 14.10.2023
Nie trzeba programu komputerowego ,ale jak się chcę można podłączyć pod komputer i wykorzysta jakiś program DAW do obróbki, edycji nagrania