Stairville Hz-200 Compact Hazer DMX

Wysyłka spodziewana do dnia Czwartek, 25.04.
g
Jakość/cena na najwyższym poziomie
gm_100 28.06.2023
Przed zakupem nie dowierzałem, że w tej cenie można kupić prawdziwego hazera, dopytywałem jeszcze supportu, czy to czasem nie fazer o kreatywnej nazwie.

Jednak jest to prawdziwy hazer, który na małe imprezy (urodziny, wesela) sprawdza się wybornie, fajna regulacja mocy oraz timer, można na prawdę pozostawić ją włączoną cały czas i nie będzie denerwowała zbyt mocnym wyrzutem. Dodatkowo oszczędna pod kątem zużycia płynu.

Szkoda że nie ma do niej dedykowanego pokrowca/case - na pewno by się przydał :)

Podsumowując, świetna relacja ceny do jakości, bardzo fajna jakość wykonania i kultura pracy. Na prawdę mocne wentylatory. Polecam.

Bardzo dobry Hazer!
Anonimowy 16.01.2017
Plynna regulacja wytwarzania mgly oraz sterowanie wentylatorem.
Hazer bardzo ekonomiczyn jesli chodzi o zuzycie plynu i bardzo wydajny - nawet na sporej scenie.
Dedykowany plyn generuje nie gryzaca mgle, ktora swietnie podkresla efekty swietlne.
Dobrze wykonany - trwala, metalowa obudowa.
Mozliwosc sterowania z DMX lub z dolaczonego pilota z timmerem.

DM
Super.
DJ Marqus 22.12.2018
Wspaniala maszyna do wytwarzania delikatnej mgly, która podkresla efekty swietlne. Rewelacja za kozystna cene.