15 zł / l •

Wysyłka spodziewana do dnia Piątek, 26.04.
G
Średni płyn
Galll 07.07.2021
Najogólniej mówiąc, płyn jest ok. Ciężko ocenić produkt, który można kupić w różnych wariantach. Ten płyn jest lekki, niedrażniący. Moim zdaniem mógłby trochę dłużej utrzymywać się w powietrzu, ponieważ wydajności nie ma najlepszej, ale może właśnie taka ma być jego specyfika, bo jak wiemy, płyny występują od bardzo szybko znikających do gęstych i długo utrzymujących się w powietrzu.

B
POLECAM
Barthus 31.05.2023
Płyn do wytwornicy dymu typu hazer to świetny produkt dla tych, którzy robią efekty specjalne w swoim domu. Znalazłem go w sklepie muzycznym i mam go teraz według zaleceń specjalistów. Świetna cena za taki skuteczny produkt. Jakość dymu jest naprawdę imponująca przy użyciu tego płynu, gęstość i barwa są naprawdę dobre. Bardzo podoba mi się, że produkt jest wodorozcieńczalny, co oznacza, że czysty dym, który wypuszczamy do pomieszczenia jest bezpieczny. Jednym z moich ulubionych produktów od producenta i bardzo go polecam.

P
Pieczy 06.09.2017
dosc wydajny, bezwonny, spoko cena polecam

DD
Bardzo dobry płyn
Dj Darek 21.03.2023
Płyn nie brudzi, nie ma brzydkiego zapachu, idealnie nadaje się do uzytku w pomieszczeniach zamknietych, dość wydajny, małe zuzycie podczas standardowej pracy, uzywam już od kilku lat i nie mam zamiaru zamieniać na żaden inny

g
Bardzo udany produkt
gm_100 28.06.2023
Płyn bardzo wydajny, nie wydziela intensywnego zapachu na co jestem dość mocno uczulony.

DM
Super
DJ Marqus 22.12.2018
Bardzo dobry, wydajny plyn na bazie wody. Jestem zadowolony na maxa.

AS
Płyn bardzo ok.
Anonimus Sprzetus. 06.02.2023
Płyn średniej długości, nie za gęsty, ale też nie za szybko schodzi. Moim zdaniem bardzo dobrze się utrzymuje.
Mgłę określiłbym jako tak pomiędzy średnia/mocna, ale nie za mocna. :D