Ceny z podatkiem VAT

Darmowa dostawa spodziewana pomiędzy Środa, 24.04. a Czwartek, 25.04.
Świetny interfejs do rejestracji mikrofonowcyh
MichalPLCZ 02.05.2021
Używam interfejsu głównie do rejestracji mikrofonowych metodami klasycznymi. Kluczowa zatem była dla mnie jakość preampów i tu jestem bardzo miło zaskoczony. Rejestracje są zaskakująco transparentne, np z zastosowaniem Rode NT-1 o b. rownej charakterystyce brzmienie to piękna kopia tej równowagi którą słyszymy na żywo.

Zalety:
- transparentne preampy (dla wprawnego ucha robiące sporo lepsze wrażenie niż seria Scarlett)
- dobre wyjscia słuchawkowe (ocenione na K701)

wady:
- Duzy minus to brak przełacznika włącz/wyłącz,
- instalacja oprogramowania wymaga sporo cierpliwości ze względu na szereg zabezpieczeń i kluczy (choć przebiegła bez tródu i umożliwia zainstalowanie tylko tych części na któych nam zależy),
- Steinberg Cubase 11 nie ma phase scope'a ( niezastąpione narzędzie przy rejestracji fortepianów )

Great gear for home and stage / STANDALONE mixer
Ashdan 03.10.2022
Znakomita karta, którą zakupiłem z myślą o wykorzystaniu na koncertach jako mikser (może działać bez komputera). Bardzo zależało mi na wysokiej jakości ścieżce sygnałowej, a tu mamy znakomite preampy, Eq, kompresor i świetne pogłosy !!! Dodatkowo możliwości krosowania sygnału pozwalają genialnie wykorzystywać go do tworzenia 2 niezależnych miksów (jedynie pogłos jest ustawiany wspólnie dla obu miksów).
Używam go na scenie podłączonego do IPAD Pro 11 i nie musze mawet podawać osobnego zasilania (ale do używanie PHANTOM POWER raczej powinno się podłaczyć zasilacz).

Obudowa bardzo solidna, gniazda również, potencjometry mają dobry opór. POLECAM