Superlux HD-681

Szacowana dostawa pomiędzy Czwartek, 4.04. and Piątek, 5.04.
"
Niesamowity dźwięk oraz średni komfort użytkowania
"soulfly" 20.01.2020
Wielkim plusem tych słuchawek jest ich bardzo dobra jakość dźwięku w porównaniu do ich ceny, pod tym względem nie mają sobie równych.
Ale za tą cenę nie można mieć wszystkiego i dlatego wykonanie oraz komfort użytkowania jest na wiele niższym poziomie. Po kilku godzinnym noszeniu tych słuchawek odczuwa się lekki ból w małżowinach usznych przez nacisk jaki wywierają.
Też warto założyć na pady jakieś jedno kolorowe skarpetki tzw. "skarpetkowy mod" dzięki czemu uszy się nie pocą, mniej bolą po wielogodzinnym odsłuchu i jest ogólnie wygodniej. Jeżeli zależy Ci na jakości dźwięku to nawet się nie zastanawiaj tylko bierz te słuchawki bo są tego warte. Warto też kupować w tym sklepie "thomann" bo cena jest przystępna wraz z szybką wysyłka i miłą obsługą klienta.

W
Świetne słuchawki
Wilk777 13.11.2020
W ten cenie absolutnie najlepszy wybór. Charakterystyka jest prawie cała płaska, może są jakieś lekkie podbicia i lekki grzebień w dużych częstotliwościach, ale nie przeszkadza to aż tak bardzo, tymbardziej w tej cenie. Wygodnie siedzą na głowie, nie odczułem żeby były męczące po jakimś czasie. Są wytrzymałe, co jest bardzo dużą zaletą i niespotykane szczególnie w tych cenach.

T
Warte swojej Ceny. Dobre na poczatek
Taniis 25.02.2023
Sluchawki zamówilem do wstepnych odsluchów nagran poza kolumnami. Sa dosyc delikatnej konstrukcji, ale brzmia bardzo przyjemnie. Dosc cieple brzmienie. NIe za duzo basu. Nadaja sie takze do cwiczen z instrumentem i nagrywek. Dobre dla poczatkujacych. Trudno znalezc cos lepszego w tak niskiej cenie

Z
Jak za ta cenę świetn.
Zaworas 07.03.2024
Czysty dźwięk, fajnie leża na głowie. Plastikowy korpus wydaje sie być dość prosty a estetyka wykonania nieco prymitywna, jednak idealnie spełnia swoja funkcje

SS
Polecam
Sebastian Sobczak 15.11.2020
Używam do gry na perkusji. Bardzo dobrze się sprawdzają.
Bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

MH
Ok.
Marek Hajduk 01.05.2021
Podstawowe słuchawki zakupione w zestawie z perkusją Behringer XD80USB. Dźwięk raczej słaby. Słuchawki nie są specjalnie wygodne. Po wypróbowaniu skończyły w szafie zamienione na Bose Quietcomfort 35, które są doskonałe!

MaciejR 28.12.2018
Korzystam wraz zestawem perkusyjnym Roland TD-1KPX2 V-Drums oraz podczas grania na gitarze elektrycznej i szczerze mówiac jestem pod wrazeniem zarówno dzwieku w róznych pasmach czestotliwosci jak i komfortu noszenia.

p
suuper
piotr.g 18.03.2018
Jako dodatek do perkusji lub gitary.....rewelacja. Zadnych przesterów, brzeczenia....czysty dzwiek z glebokim basem.
Polecam, gdyz napewno zamówie jeszcze jedne synowi.

m
porządne słuchawki
mariopuccini 19.12.2019
Słuchawki zaskoczyły mnie porządną konstrukcją i dobrym - niemodyfikowanym a więc względnie obiektywnym brzmieniem. Myślę, że warto było.

R
Wyjątkowo dobry dźwięk!
RavP 11.08.2023
W tej cenie to chyba najlepiej brzmiące słuchawki jakie posiadam.
Wykonanie tylko ok, nie są super wygodne, ale na 60-90 minut jak najbardziej dają radę.