Dostępny za 2-3 tygodnie
Dostępny za 2-3 tygodnie

Produkt będzie za niedługo dostępny i natychmiastowo gotowy do wysyłk.

m
Rewelacja
moye 05.03.2021
Przymierzałem się znowu powrócić do klasycznych kostek do mojego wzmacniacza lampowego. Chciałem kostki TC tone print wyższe modele z czterema potencjometrami i jak wszystko podliczyłem razem z zasilaczem to cena mnie przygniotła i zupełnie niespodziewanie natknąłem się na ten efekt w którym mam te wszystkie kostki i nawet więcej i jeden zasilacz. Brzmi rewelacyjnie tak w pętli efektów jak i szeregowo. Obsługa banalnie prosta. A cenowo połowę taniej wyszło niż zamierzałem kupić raptem 5 kostek TC. Polecam nie potrzebuję w nim żadnych symulacji kolumn głośnikowych i żadnych efektów drive, uważam że znakomicie wypełnił lukę w potrzebach gitarzystów. Jedyne co mnie denerwuje to niezbyt dobrze mi działa kontrola poprzez bluetooth, np z telefonem na androidzie się łączy bez problemu a na tablecie już wariuje , po kablu bez problemu. Przydałby się dłuższy looper, wtedy byłaby pełnia szczęścia. Być może te mankamenty znikną po jakiejś kolejnej aktualizacji softu. Kupując urządzenie jest w nim stary soft w związku z czym nie ma kilku efektów między innymi looper. Ale aktualizacja banalnie prosta i po kilku minutach mamy wszystko. Z czystym sumieniem polecam