tc electronic Sub'N'Up Octaver

Wysyłka spodziewana do dnia Piątek, 26.04.
Twardy, ale nie gra
Anonimowy 22.11.2016
Zamowilem Sub'N'Upa z mysla o dodaniu dodatkowej linii basowej do moich akordow i riffow. W ten sposob moglbym jednoczesnie grac na linie rytmiczna na gitarze i linie basowa. Przejrzalem kilkanascie filmikow, porownan etc. i mój wybor padl na Sub'N'Upa, glownie ze wzgledu na tryb polifoniczny.
Niestety generowane przez efekt brzmienie jest bardzo blotniste, ciche i generowane z istotnym opoznieniem. Poza tym przy akordach efekt nie wychwytuje tylko najnizszej nutki, lecz obniza o oktawe caly akord. Do wzmacniacza wedruje wiec okrutnie skompresowany sygnal np. 12 nut o wysokiej mocy wejsciowej, co skutkuje bolesnymi przesterami.
Sam efekt jest dobrze wykonany i przejrzysty w obsludze, co jest duzym plusem, ale niestety - nie gra.

B
Bosman 24.11.2018
Dobry octaver. Dzwiek obnizony o 2 oktawy jest tak niski, ze rozwala odsluchy a po odkreceniu nieslyszalny. Swietnie sie nadaje do próbek basu w domowym studio.

Fajny octaver
Anonimowy 09.09.2016
Sub'n'up robi dokladnie to, co powinien. A dzieki funkcji Toneprint nawet wiecej! Przekonaj sie sam, bo warto. Nawet nie spodziewasz sie, jakie brzmienia kryja sie w tym pieknym czerwonym klocku :)