24,90 zł

Wysyłka spodziewana do dnia Piątek, 19.04.
J
imprezy
Jaro79 21.01.2020
Kabel kolorowy ma bardzo duża zaletę, gdy na scenie jest wiele zespołów to mając kabel innego koloru niż czarny wiesz który jest twój i napewno go nie zgubisz :) Kolorami kabli można sobie również dzielić na długości lub do czego sa używane. Ile osób kupi tyle będzie opinii ale według mnie będą to pozytywne opinie. Kabel solidnie wykonany, złączki ładnie spasowane, wszystko działa jak należy. jak dla mnie bardzo fajny kabelek i polecam jego zakup.

ML
Tani i dobry
Merlin LH 26.12.2020
Używam tego kabla jako jednego z wielu do omikrofonowywania perkusji i jestem zadowolony. Nietypowy kolor pozwala wyłowić przewód w gąszczu innych, wydaje się też być całkiem solidnie wykonany. Nie zauważyłem też żadnych dodatkowych zniekształceń w sygnale wprowadzanych przez kabel - polecam.

m
sm6rd
miron-sonic 22.04.2018
przewód do mikrofonu jak najbardziej ok

Polecam
Mikele999 04.12.2022
Przewód po kilku latach użytkowania trzyma się w idealnej formie. Dobre odseparowanie sygnału od szumów.

J
Polecam
JanuszWvW 18.01.2024
Dobry przewód za nie wielkie pieniążki