the t.bone HD 200

Wysyłka spodziewana do dnia Czwartek, 28.03.
o
Niezłe słuchawki
ozozizo 09.07.2020
Słuchawek używam wyłącznie do granie na e-perkusji. Całkiem dobry dźwięk jak na ten przedział cenowy. Słuchawki są dosyć duże, dobrze obejmują całe ucho, przez co jest wygodnie. Długi kabel pozwala na wygodne granie. Wykonanie średnie, plastik trochę trzeszczy, ale na szczęście nie podczas noszenia.

B
Słuchawki po taniości.
Bisti 20.07.2020
Ciężko cieszyć się dźwiękiem kiedy plastik wbija się w mózgoczaszkę, jakość dźwięku pomimo super ceny pozostawia wiele do życzenia. Posiadam 5 par słuchawek i wiem że te będą w najlepszym stanie.
(Ps. Ponieważ będą rzadko używane).

S
Dobre słuchawki
Szugar 14.08.2021
Dobre słuchawki do ćwiczeń, z dość neutralną barwą. Chyba posiadają jakiś wzmacniacz, bo głośność dźwięku jest duża. Wadą jest dość sztywna konstrukcja. W tej cenie ciężko o lepsze słuchawki studyjne.

t
Ocena produktu 'the t.bone HD 200'
tyczo 10.02.2023
Stosunek jakości do ceny wydaje się bardzo dobry, dźwięk nie zaspokoi oczekiwań audiofila, natomiast do wieczorowo-nocnej gry na pianinie nadają się idealnie. Jedyny minus to troszkę zbyt komfort noszenia dla osób noszących okulary, da się wytrzymać, ale delikatnie uciskają w zauszniki okularów.

b
bird1957 16.04.2021
Budżetowe, do okazjonalnego odsłuchu klawiszy, dobrze leżące, nie męczące głowy, dźwięk na akceptowalnym poziomie, wykonanie bez znaczących uwag.

Für den Preis - perfekt
Michal_M 29.01.2024
Für den Preis - perfekt

j
swietne sluchawki do cwiczen.
jac44 19.04.2018
Wygodne, fajny sound. Nawet po kilku godzinach gry nic nie uwiera. Polecam!

SP
Sylwia. P 22.07.2023
Lekkie i wygodne, brzmienie ok