1994 Oceny klientów

the t.bone HD 990D

Wysyłka spodziewana do dnia Sobota, 30.03.
Excelent sound canceling
Anonimowy 25.04.2016
I use it mainly for tracking drums. Excelent sound canceling capabileties. Soundwise not so great, but very usefull when sound separation is crucial.

Average
MattGadz 12.02.2024
Not good not bad. little shallow buckets, hurting my ear-piercing if not placed perfectly. As for sound isolation these are good, so you can play very loudly without harming your sound perception. Ability to run play-along or metronome works perfectly, they are very load which doesnt require amplifier - you can use with mobile phone easily.

As for playing jazz, I would rather keep using my open headphones to have better articulation

E
ECHOFONIA 22.10.2018
W tej cenie nie ma co wymagac. Brzmienie jest w sumie liniowe. Górny zakres czestotliwosci jest malo wyeksponowany co sprawia wrazenie zamulenia brzmienia. Dobra izolacja od dzwieków zewnetrznych sprawia ze perkusisci i basisci w czasie nagrywania beda mieli komfort odsluchowy.