g
W ciemno ale w dziesiątkę.
goodboyfilip 13.04.2021
(...) Podsumowując uważam to za dobry wybór i być może jakościowo nie jest to średnio-wyższa półka ale na początek zdecydowanie polecam, tym bardziej, że porównując “markowe” pianina w okolicach tej ceny, to wypada zdecydowanie najkorzystniej. I jeśli chodzi o wykonanie jak i cenę.

EDYCJA: Po roku użytkowania klawisz e zaczął wydawać nieprzyjemne dźwięki w trakcie grania. Pianino zostało wysłane na naprawę gwarancyjną z którą szybko uporali się serwisanci Thomann. Cała procedura została przeprowadzona bardzo szybko i naprawdę profesjonalnie. Po kilku dniach pianino wróciło do mnie w idealnym stanie. Niestety po kilku tygodniach problem powrócił. Defekt niestety nie pozwala na komfortowe ćwiczenie i zupełnie nie nadaje się do nagrań. Nie wyobrażam sobie również co chwilę wysyłania go na naprawy gwarancyjne ze względu na gabaryt. Po pierwszych zachwytach jednak wyszło sporo niedoskonałości w kwestii wykonania. Skręcenie pianina po otrzymaniu go z powrotem z serwisu nie było możliwe w takim stopniu jak za pierwszym razem. Przesunięcia uniemożliwiały włożenie wszystkich śrubek. Ogólnie gdybym miał ponownie podjąć decyzję o zakupie pianina to wybrałbym inny, droższy model.

N
Nowiczek 28.02.2023
Pianino zakupione 3 lata temu, sprawuje sie znakomicie, piekny design, barwy i wszystkie funkcje bardzo przydatne. Pedaly sa minimalnie zbyt wysoko, ale do zaakceptowania. Przydala by sie funkcja nagrywania na poziomie pianina ( a nie po podlaczeniu do komputera) - poza tym: godne polecenia, fajne pianino za niewysoka cene.