Dostępny za 2-3 tygodnie
Dostępny za 2-3 tygodnie

Produkt będzie za niedługo dostępny i natychmiastowo gotowy do wysyłk.

t
absolutny de beściak!!!
ttomek 17.12.2020
Od dawna kupuje gigbagi thomanna bo sa tanie i BARDZO DOBRE! W niskiej cenie dostajesz jakosc za ktora u innych producentow trzeba zapłacic dwa razy tyle. Gigbag idealnie spasowany na explorera. Ja uzywam z expl Chapmana i Epiphone. I wreszcie gitara siedzi jak trzeba. I jest swietnie zabezpieczona. Jak myslisz nad gigbagiem to bierz Thomanna!

MB
Case do eXplorera
Marek Busiak 12.04.2023
Świetny! Co tu dużo pisać! Odpowiednio zabezpieczona cała gitara od główki gryfu aż po rogi korpusu, dużo kieszonek, całe dobrodziejstwo! Super. Jedyne na co mogę zwrócić uwagę to niewielki w porównaniu do konkurencji zakres otwierania i rozsuwania zamka. Niemożliwe jest włożenie gitary "z góry na płask" bo futerał nie otwiera się na całą długość tylko na ok. 3/4 przez co gitare należy wsuwać z boku. Ale cóż, ja jestem bardzo zadowolony. Polecam!
montaż

Odpowiedni stosunek jakości do ceny.
Anonimowy 21.11.2023
Pokrowiec, jak za tą cenę jest wykonany dobrze, w środku ma miękki materiał, który powinien odpowiednio chronić gitarę. Brakuje mi tylko rączki z górnej części pokrowca, a także możliwości rozpięcia go po całej szerokości dołu (teraz trzeba wsuwać gitarę "bokiem").
Niestety opis w mojej ocenie jest błędny - pokrowiec jest stworzony do gitar typu Kelly/Explorer, a oznaczenie go jako pokrowiec do gitar Rhodes/Flying V jest złe. Jackson Rhodes w moim przypadku mieści się, ale ledwo- jest bardziej upchany na siłę, a ostry brzeg gitary "wkuwa" się w dół pokrowca, tak samo jest na górnej części, gitara nie ma żadnego luzu.

L
wytrzymaly i wygodny
Lukasmars 02.03.2019
Dobry jakosciowo z pojemnymi kieszeniami. Dla mojego Jacksona Kelly pokrowiec zdaje sie byl nieco zbyt obszerny i szeroki z zewnatrz jednak w srodku lezy dobrze.
Oczywistym minusem jest trudnosc ustawienia pokrowca w pionie ale to oczywiscie wynika z ksztaltu gitary dla której jest uszyty.

m
Dobry pokrowiec w fajnej cenie
m.ochminski 27.04.2023
Kupiłem na Jackosna RR5 i pasuje jak ulał

b
Polecam!
bstage.pl 26.02.2018
Bardzo dobrze wykonany gig-bag do gitary elektrycznej.
Wielokrotnie uzywany w mojej firmie. Dobry stosunek jakosci do ceny.

k
kobolt74 12.05.2022
Ok. Za tą cenę nie ma nic lepszego. Polecam

R
Gigbag
RosinskiMat 07.05.2023
Good quality in low price. I recommend.

S
Torba w porządku
Starkv 26.03.2024
Wszystko fajnie Jackson JS32T Rhoads się mieści się, minus to że trzeba od boku wsuwać gitarę, ale da się z tym przeżyć, także polecam

T
Pokrowiec na gitarę Extreme
Tom_73 11.09.2023
Dopasowany do gitary, wygląda na wytrzymały. Można nosić za rączkę lub na plecach. Przydatne dodatkowe kieszonki. Polecam zakup razem z gitarą - lepsza cena.