Thomann E-Guitar Gigbag Deluxe

Wysyłka spodziewana do dnia Sobota, 30.03.
B
Best value
Bider 03.12.2019
This is one of my many soft cases, which I use for flexibility and lightweight travelling. The only dissadvantage is the middle handle, which sometimes is confusing, when trying to put a proper back belt on my back. But it’s jusy a small detail. You wouldn’t find such a good soft case for that price!

b
Naprawde dobry w swojej cenie
bzyq 11.07.2022
Niezly w cenie, trzyma temperature a gitara siedzi pewnie. Wyglada solidnie i trudno sie doszukac jakichs mankamentów. do przechowywania i przewozenia na krótkie dystanse jest ok. Kieszonek moglo by byc wiecej.

K
Wygodny i pojemny
Kristof92 15.12.2023
Ten gigbag jest naprawdę pojemny. Spokojnie w kieszenie mieszczą się kable, pojedyncze efekty i 1l Jacka Danielsa ;) oczywiście wszystko razem.
Materiał jest gruby i wygląda na to, że zabezpiecza gitarę przed uszkodzeniem w 100%

T?
Świetny Gig Bag do elektryka oraz Mustang Bass'a
Tomasz ?. 29.12.2022
Kupiłem go do Fendera Mustang Bass'a - pasuje idealnie. Dobrze zaplanowane zamki, nic się nie wysunie. Jest wygodny i sztywney. Duże kieszenie. Za tą cenę doskonały.

Y
Not bad
YourAverageBrokeGuitarist 19.01.2023
Decent bag for the price. Lots of pockets. Yamaha Pacifica 112v fits in it.

P
Guitar case of very good quality.
Przemoprzemo 24.02.2024
Very positively surprised. This is the best cover I have had. Everything is aesthetically pleasing, sturdy, I'm not afraid to put my guitar in.