Thomann Orchestra Stand Deluxe

Wysyłka spodziewana do dnia Czwartek, 25.04.
e
Fantastyczna jakość w przystępnej cenie!
ej_k 11.11.2019
Używam podczas koncertów i zajęć wokalnych. Jedynym minusem jest gdy położę laptop lub tablet to traci stabilność pomimo mocno przykręconej śruby i sam się zsuwa/przeciąża.
Do trzymania nut jest idealny, nic nie prześwituje, wygląda profesjonalnie! 😊
Polecam do użytku domowego oraz scenicznego! 😉

P
Dobry stojak na nuty
Plutonio 05.11.2017
Stojak jest solidny i stabilny.Niestety moj przyszedl zle zespawany i gorny element na nuty byl lekko skrzywiony w lewa strone. Nie odsylalem tego z powrotem, sila sam nagialem do prawidlowego polozenia. Ogolnie stojak w porzadku i spelnia swoja funkcje. Jest tak stabilny,ze nie boje sie na nim klasc tableta do czytania nut i tekstow. Ogolnie - polecam.

U
Studio/scena
Usser 15.11.2019
Bardzo dobrze wykonany, bardzo stabilny i łatwy w obsłudze

Anonimowy 15.02.2023
Pulpit jest praktyczny. Jestem zadowolony.

bardzo niestabilny
Mathis_FL 04.04.2024
kupiłem na podstawie ocen... stojak ma bardzo duży luz na blokadzie wysokości i bardzo się kiwa. dla mnie nie do użytku.

o
Mocny solidny statyw, nie potrzeba więcej.
oska 03.06.2019
Jedyna sugestia: Mógłby być wyższy o 15 cm kiedy bardzo wysoki wokalista korzystał podczas sesji z statywu jako pulpitu musiał patrzeć w dół nie na wprost. Polecam

K
Polecam!
Kathar82 28.02.2019
Stabilny i mocny. Nic wiecej nie potrzebuje. Produkt spelnia moje oczekiwania. Moge tylko polecic.

m
Bardzo dobry stand
marselstudio 05.12.2022
Stand jest bardzo solidny i łatwy w montażu.
Polecam wszystkim zainteresowanym, bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Kupiłem jeden na próbę i zamawiam kolejne.

Thomann Orchestra Stand Deluxe solidny stojak
Anonimowy 15.12.2023
Solidny, stabilny po 6 miesiącach intensywnego używania w trasie gwinty w stojaku trzymają.

MariuszŁ 08.05.2023
Dobry i solidny statyw w rozsądnej cenie. Regulacja działa łatwo i skutecznie. Jest całkiem stabilny i trudno go wywrócić. Podstawa mieści bez problemu nawet całkiem sporą partię materiału bez utraty stabilności. W tej cenie trudno o lepszy statyw.