Thomann E-Guitar Gigbag Premium BR

Wysyłka spodziewana do dnia Piątek, 19.04.
O
Najlepszy pokrowiec za swoją cenę
Olekx 22.02.2021
Bardzo solidny, wśród wszystkich porkowców Thomanna ma najgrubszą piankę (30 mm), 3 kieszeni, podstawka pod gryf (której nie ma na zdjęciu). Polecam

z
Cena+jako??=win win!
zdraw 03.07.2018
Bardzo solidnie wykonany gigbag, mnóstwo kieszeni, gruba g?bka, 7 strunowa gitara o nietypowej menzurze mie?ci si? doskonale. POLECAM, za t? cen? nic lepszego nie znajdziecie

PC
Bardzo dobry futerał jednak ma swoje problemy
Piotr Ch. 21.04.2022
Ogólnie bardzo funkcjoanlny futerał. Używam go do przenoszenia gitary HB CST24T na lekcję, gdzie spełnia swoje zadanie wyśmienicie. Przednia kieszeń ze spokojem mieści sporo materiałów w formacie A4.
Jedyny mankament na który się natknąłem a pojawiał się w innych komentarzach, to fakt, że po kilku miesiącach podczas podnoszenia pokrowca za szelki, te naderwały się w miejscu szycia - ewidentnie przeszycie zrobione jest w sposób taki, że zachowuje się jak perforacja w delikatnym materiale i łatwo jest je naderwać. Poza tym mankamentem nie stwierdziłem innych problemów. Gąbka jest gruba, zamki działają poprawnie, wydaje się nie przemakać.

ArtVan 07.02.2023
Na pewno nie premium, materiał skóra sztuczna - długo nie wytrzyma, sam pokrowiec bardzo ciężki śmierdzi. Nie polecam. Odsyłam.

RB
Optymalny wybór
Radek Be 27.06.2023
Pokrowiec jest bardzo dobrze uszyty. Pianki w środku są grube i dobrze trzymają instrument. Poduszka pod szyjkę wraz paskiem na rzepy, dobrze stabilizuje gitarę. Za tą cenę ciężko kupić lepszy pokrowiec. Jedyna wada, to brak uchwytu z przodu i brak szlufki z tyłu. Łatwiej byłoby przestawiać gitarę w pozycji stojącej.

PP
Very well made and looks like it it's made to last
Piotr Piotrowski 15.02.2024
This gigbag is very inexpensive, yet very solid. The foam padding is very thick and I can imagine it would protect an instrument if it accidentally fell.
My only issue is with the handle. While the straps in the back are solid and I can't see them breaking, the handle itself looks like it might fall off after a prolonged use, but it just might be a false impression. However, considering there are two "backpack" straps and another detachable 2-point sling, I see no real issue.
A very decent product, probably the best out there for the money.

Q
Solidny, wygodny, elegancki
Qb50n 27.02.2024
* Zamki działają płynnie
* Można całkowicie otworzyć górną pokrywę jak w futerale
* Gruba gąbka z każdej strony - super chroni gitarę. Nie boję się, że jak się przewróci, to cokolwiek się stanie,
* Kieszenie dobrze przemyślane i pojemne. Zapakowałem kilka akcesoriów, nuty, pasek, kabel, przenośny amp i podstawowe narzędzia do regulacji. Wszystko się mieści i nie jest ciasno.
* Materiał zewnętrzny bardzo dobry. Nie przeciera się, nie ma obaw, że nasiąknie wody
* Materiał wewnętrzny delikatny, nie ma obaw o gitarę
* Na plus: możliwość zapięcia paska na ramię na kilka róznych sposobów oraz szelki do noszenia na plecach.

Jedyny minus: trochę ciężki, ale widać, ale musi taki być. Odpłaca się solidnością.

Ciężko znaleźć za podobną cenę coś równie dobrego.

cena, a jakosc rewelacja
Anonimowy 14.11.2016
polecam, naprawde dobrej jakosci pokrowiec, za ta cene nie spotkalem sie z rownie dobrym.

Skurzany pokrowiec na gitarę
Mercik 21.06.2023
Bardzo dobrze wykonany skórzany pokrowiec na gitarę elektryczną, jest sztywny gruby z pewnością dobrze ochroni instrument. Posiada też szereg kieszonek na dodatkowe rzeczy typu narzędzia , kable gitarowe, struny, małe efekty itd... Polecam

Wysoka jakość
Marko84 18.09.2023
Pokrowiec solidny, sztywny, gruba pianka. Szkoda tylko że nie ma większego ucha na górze do powieszenia na haku. Polecam