Dostępny za 2-3 tygodnie
Dostępny za 2-3 tygodnie

Produkt będzie za niedługo dostępny i natychmiastowo gotowy do wysyłk.

S
SimonWhite 03.06.2016
I've used it mainly for the field and localisation recordings, putting inside a laptop, audio interface, cables, a few microphones, some papers and a lot of small things like adapters and iLock. I love this thing, it makes my work much easier. If it only had a pocket for a headphones it would be perfect. But still - it's OK :)

Pros:
- Many little and useful pockets
- Good protection of the gear inside the backpack
- Durable, good manufacturing
- Quite stylish and pro-looking :)

Cons:
- No space for monitoring headphones like Beyerdynamic DT 770 - extra headphones pocket at the rear side would be perfect

B
Fajny!
Bjorn.Thorvaldson 09.10.2023
Może trochę kwadratowy i spodziewałem się, że będzie większy i pojemniejszy, ale nie ma tragedii. Obecnie nie noszę w nim wiele ale w przyszłości pomieści całe przenośne studio polowe. :) Czyli mikrofony, interfejs audio, klawiaturkę midi, laptopa, kable... Myślę, że podoła zadaniu. ;)

AZ
Idealny dla mobilnego muzyka
Andrzej Zbroinski 11.09.2019
Każdy pasjonat szeroko pojętej "produkcji muzyki" zmaga się nieustannie z mnogością kabli, przejściówek i innych mniejszych bądź większych urządzeń.
Thomann Producer Backpack pomoże Ci zapanować nad całym tym zamieszaniem, mnogość kieszonek, schowków umożliwi ci spakowanie i zabranie ze sobą całego"mobilnego studia".

B
Swietny
BartoszG 22.05.2018
Swietne wykonanie, bardzo poreczny, rewelacyjna cena przy tej jakosci.

t
Super.
tar@tlen.pl 11.08.2019
Pojemny, dobrze wykonany, bardzo praktyczny szczególnie podczas wyjazdów, polecam.

f
filipcln 27.06.2019
W tej cenie rewelacja, na dłuższe dystanse z dużym obciążeniem na plecy niewygodne.

Anonimowy 18.09.2023
w tej cenie rewelacja !