Thomann Rack Case 2U

Wysyłka spodziewana do dnia Czwartek, 25.04.
R
Cena do jakości - Ekstra
Rolny 09.04.2020
W tej cenie bardzo dobry Case, traktuję go bardziej jako pomoc przy urządzeniach które nie wiem jeszcze gdzie trafią. Odporny, w miarę dobrze spasowany, spełnia moje oczekiwania z dużym zapasem, mam dwie takie skrzynie, w jednej worzę końcówkę mocy, w drugiej dimmer i specjalnie się o nie nie martwię.

Zalety: odporny Materiał, uszczelniona pokrywa, możliwość dosyć pewnego stackowania, Posiada kieszonkę zamykaną suwakiem na peryferia takie jak przewody.

Wady: Przy stackowaniu kilku na sobie lekko się ugina, co nie ma wpływu na jego użytkowanie,

Podsumowując w tym budżecie jest to świetne rozwiązanie.

K
Dobry i tani Case.
KamykZielony 09.09.2019
Jak w opisie... podoba mi się, jak za tę cenę to niczego lepszego chyba nie można się spodziewać. Case jest lekki i średnio wytrzymały, ale ja nie mam w zwyczaju uczyć Case'ów latać. Kurierzy tak... w jednej z pokryw znajduje się całkiem przydatna kieszeń z siatki, na zamek błyskawiczny. To też mi się podoba. Minusem jest to że jeden Case nie pasuje w drugi gdy się stawia jeden na drugim. Tzn. pasuje ale nie do końca przez co wieża z takich Case'ów bardzo się buja na wszystkie strony i ma tendencję do zawalenia się przy najbliższym kichnięciu. Także nie polecam stawiać więcej niż dwóch na sobie...

I
Porządny case.
ImprezyPoByku 26.08.2020
Porządny i łatwy w obsłudze case. Wygląd elegancki. To co może nie odpowiadać to nieregularny kształt ale to już kto co lubi i woli. Używam do splittera i recordera. Polecam!