Thomann Rack Case 4U Shallow

Szacowana dostawa pomiędzy Środa, 24.04. and Czwartek, 25.04.
R
Tani przyzwoity Case
Rolny 07.04.2020
Długo się zbierałem za organizację sprzętów w różnych skrzyniach, te skrzynki traktuję jako przejściowe - może na rok może na pięć. Pomogły mi się zorganizować, fajny patent z kieszenią na suwak w której można schować zasilacze od urządzeń oraz potrzebne przy nich rzeczy takie jak kable, anteny etc. Z jednej strony nie traktuję ich w 100% poważnie bo na eksploatacje w trasie w busie prędzej czy później się poddadzą, ale póki nazbierało się dużo urządzeń które nie wiadomo gdzie upchnąć, a w końcu wozić nie przystoi są naprawdę ok. wożę od 9 miesięcy w nich przedwzmacniacze adat, oraz POD-y gitarowe i narazie wszystko jest ok, pracę intensywną zaczęły od razu. W tej cenie - lepsze dużo niż tekturowo/dyktowe(najtańsze czarne case) Ogółem dosyć odporne na uderzenia, wadą napewno jest spasowanie - lubią się same otworzyć czasami dla tego w aucie trzeba je dobrze upchnąć, wtedy jestem dosyć spokojny o ich zawartość, oraz brak gumowanych nóżek powoduje że po wszelakich biurkach i blatach się ślizgają co bywa problematyczne. Wielką zaletą za to jest możliwość dosyć pewnego stackowania, ja stackuję je po 3 na sobie aczkolwiek najpewniej stoją jak są tylko 2. produkt oceniam w tej cenie 7/10.

P
Stosunek ceny do jakosci
PSTeam 28.12.2021
Polecam ten case jak za te pieniądze jest solidnie wykonany idealnie nada się do mikrofonów bezprzewodowych poniewaz jest krótki i zgrabny.
Do mikserów np Behringer x32 rack polecam wziąć wersje dlugą.

Pozdrawiam Przemek

N
Niezbędnie funkcjonalna rzecz
NationsChurch 01.12.2021
Gdy szukacie rozwiązania dla służby media w kościele - to ten produkt rzeczywiście się nadaje na jakiekolwiek potrzeby kościoła i zespołu.

r
Good quality, light, stable and stackable!
rcie 05.10.2023
Good quality plastic rack case, very light, but stable. Stacks well with other Shallow series Thomann Rack Cases. Won't stack with regular size cases.

B
BezKsywy 04.08.2023
Najlepsze kejsy na mikrofony!

PA
Tani i solidny!
Piguła/The Analogs 12.10.2020
W zasadzie wszystko napisałem w nagłówku. Polecam bo szkoda przepłacać.

V
Dobra jakosc
VoiceStudio.pl 12.12.2017
Wykonanie mogloby byc odrobine dokladniejsze przy nitowaniu rantow, ale generalnie bardzo dobra jakosc - systemy bezprzewodowe mieszcza sie idealnie, do tego zasuwana na zamek siatkowa kieszen w tylnej scianie przydaje sie na kable i akcesoria. Bardzo dobry wybor!

C
Świetny
Cahharin 03.10.2023
Używam go jako case na mikrofony bezprzewodowe. Świetnie sprawdza się do tego zadania. Jeśli na co dzień przewozisz case w miarę w bezpiecznych warunkach, to nie ma co przepłacać za sklejkę.

Niewielki, poreczny case
MusicEmpire 29.12.2017
Niewielkie gabaryty, ale spelnia swoje zadanie, polecam dla malych zespolów muzycznych, case nie sprawia problemów podczas transportu.

R
Ultra lekki rackcase
Rob@l 27.10.2023
Case idealny dla miksera Soundcraft serii Ui (16 & 24). Miłym zaskoczeniem jest dodatkowa kieszeń z siateczki wewnątrz jednej z pokryw. Jedynym minusem są delikatne zamki, ale stosunek cena/jakość minimalizuje ten minus. Polecam.