Thomann Rack Case 8U

Wysyłka spodziewana do dnia Czwartek, 28.03.
I
Bardzo dobry case
ImaRRgam 14.03.2023
Wydaje się być solidny, mimo, jak na moje oko, cienkich ścianek. Wykonanie bardzo dobre, nie wydaje się, aby był tak tani!

J
Nie jest najlepiej
Javorsky_Music 10.11.2023
Nie nadaje się do cięższych wzmacniaczy. Po roku użytkowania jest popękany, odłamały się nóżki. Plusem jest ze można go pospawać... Do lekkich rzeczy może być okej.

PA
Mogło być lepsze
Piotr A. 02.03.2024
Sam pomysł i lekkość jest bardzo dobrym pomysłem. Niestety jakość wykonania odejmuje temu produktowi. Z jednej strony uchwytu mam za krótko ucięty profil co powoduje przesuwanie się rączki. Zamknięcia pokryw niestety są zbyt delikatne i potrafią się same otworzyć podczas przenoszenia.

Lekka, tania skrzynia
Anonimowy 05.12.2016
Niedroga, a spelniajaca swoje zadania skrzynia, przy tym niska cena - to kilka zalet :)

J
Bardzo dobry, tani i lekki case
Jack_Frost 02.06.2023
Case lekki i niedrogi. Nawet wygodny w transporcie. Bardzo pojemny. Jak dla mnie to nawet za duży ale zawsze można coś dokupić.