Thomann SD Card 32 Gb Class 10

Wysyłka spodziewana do dnia Środa, 24.04.
B
Wiele nagran - zadnych problemów
BartK 15.03.2018
Uzywam karty z przenosnym rejestratorem wielosciezkowym, do wszystkich nagran mono, stereo, multitrack. Karta byla wielokrotnie zapisywana, formatowana itd. ale nie sprawiala zadnych problemów. Nie zauwazam opóznien podczas zapisu i odczytu, nie mialem tez problemu z wczytaniem karty przez rejestrator co zdarzalo mi sie przy kilku innych kartach i róznych rejestratorach.

D
Bez zastrzeżen
DabeisMejka 27.06.2019
Używam karty w rejestratorze cyfrowym (dźwięku). Nie miałem problemów z prędkością zapisu ani odczytu, choć nie jest ona najwyższa na rynku. Jakość jest poprawna. Wykonczenie b.dobre. (W mojej opinii lepsze niż sandisc, nie rozwarstwiają się tak szybko przy blokadzie. W zasadzie w ogóle się nie rozwarstwiają)

m
Sprawnie działająca karta
mariopuccini 09.01.2020
Karty używam do różnych celów: od wielościeżkowych rejestratorów aż po kamerę i wszędzie sprawuje się sprawnie. Nie zdarzyło się jak dotąd, żeby zawiodła.

K
Karta jak...
KamykZielony 15.11.2019
...Karta. Każdy widzi jaka jest. Ważne że Class10, czyli szybki zapis/odczyt. Działa bez problemu. Polecam!

s
some.one 29.04.2022
Any problems using those with roland tr8s or mc707, I have a few of those and they have a couple of years. Highly recommended!

R
Karta podstawowa
RKRK 03.01.2023
Karta jest wporządku.

L
Bez problemów.
Lucas79 29.09.2019
Używam karty do nagrywanie filmów i dźwięku.
Karta bezproblemowa. Polecam.