Ceny z podatkiem VAT

Darmowa dostawa spodziewana pomiędzy Środa, 24.04. a Czwartek, 25.04.
Nie ma lepszego w tej cenie
Anonimowy 24.10.2022
Ten klawisz kupilem dla znajomego. Sprawdzalem brzmienie na filmikach i funkcjonalnosci przed zakupem kilku róznych pianin. To wydalo sie najlepsze pod wzgledem uzytkowosci dla poczatkujacego. Zalezalo mi na odpowiedniej cenie i jak najlepszych mozliwosciach i dopasowywalem te parametry. Nie znalazlem odpowiedniego od wiekszych producentów - wszystkie sa bardzo drogie, a Thomann dal swietna odpowiedz na takie zapotrzebowanie.
Ma wszystkie funkcje jakie potrzeba w pianinie cyfrowym w tej cenie.
Przez swoje wymiary ma plytsze glosniki = brak basu w glosnikach na niskich dzwiekach, ale po podlaczeniu na zewnetrzne juz brzmi przyzwoicie.
Klawisze nie sa wazone w pelni ale w tej cenie sa ok.
Wyglada tez bardzo ladnie i schludnie, ma fajne podswietlenia.
Nie ma lepszego w tej cenie.

Mam tez Yamahe P125, która równiez jest najlepsza w swojej pólce cenowej w mojej opinii i tam oczywiscie wszystko jest lepsze, wiec mam porównanie.
Polecam ten instrument na start i do wycisniecia z niego wszystkich soków bez bólu uszu i serca. :)

H
Rozczarowanie
Hakuma 03.11.2018
Przeczytalam dobre opinie dotyczace tego pianina i niestety moje oczekiwania moze staly sie zbyt wygórowane. Za swoja cene jest ok i nie ma sie co spodziewac cudów. Bardziej w dotyku keyboard niz pianino i dzwiek niestety jest troche "toporny". Klawisze pod palcami chodza malo dynamicznie i bywa ze czarny dzwiek bardzo umyka przez co sa wyraznie cichsze i gorszej jakosci wydobywa sie z nich dzwiek niz z klawiszy bialych. Ja osobiscie zwracam ten produkt i przerzucam sie na model wyzej Thomann DP-26. Mam nadzieje, ze juz sie nie zawiode. Ten polecam zdecydowanie poczatkujacym do praktyki, beda czuc jednak kolosalna zmiane przesiadajac sie na jakikolwiek lepszy sprzet u nauczyciela czy w szkole. Jak dla mnie wydobywanie jakiegokolwiek dzwieku to za malo :(

P
Bardzo przyjemne pianino
Przemek4 05.11.2023
Przyjemne pianino, dobre dla początkującego.